دیلیت اکانت اینستاگرام و آموزش حذف دائمی حساب کاربری در اینستا

دیلیت اکانت اینستاگرام

برای دیلیت اکانت اینستاگرام در نسخه جدید این اپلیکیشن روش خاصی وجود دارد که در ادامه آموزش می‌دهیم. گاهی حذف و پاک کردن اکانت اینستاگرام به صورت دائمی برای افراد لازم می‌شود، بنابراین باید یاد بگیریم که چگونه می‌توان حساب کاربری اینستاگرام را برای همیشه حذف و پاک کرد.

گاهی دیگر نیازی به اکانت اینستاگرام خود ندارید و باید هرچه سریع‌تر آن را دیلیت کنید. شبکه‌های اجتماعی به‌طورکلی استرس‌زا هستند! شاید بپرسید چرا. دلیل آن هم این است که تصاویر شما سالیان دراز در این شبکه‌ها باقی می‌مانند و شاید اصلا نتوانید آن‌ها را حذف کنید. شاید بخواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید. البته اینستاگرام در این زمینه راهکارهای جدیدی نیز اندیشیده اما برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی روش انجام کار چیست؟

دیلیت اکانت اینستاگرام و حذف دائمی حساب کاربری اینستا

به‌طور عمومی راهکاری روی اینستاگرام وجود دارد که بتوان اکانت را دی اکتیو یا غیرفعال کرد. البته این روش با حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی فرق می‌کند.

برای غیرفعال کردن حساب کاربری اینستاگرام می‌توانید در روش اول به‌جای پاک کردن کامل آن، فقط دی اکتیو کنید.

این کار باعث می‌شود تا افراد دیگر نتوانند حساب کاربری و یا تصاویر شما را ببینند، اما شما می‌توانید حساب کاربری را هر زمان که خواستید بازیابی کنید.


بیشتر بخوانید:


به جز دیلیت اکانت اینستاگرام ، برای دی اکتیو کردن اینستاگرام از طریق اپلیکیشن نمی‌توانید این کار را انجام دهید و باید از طریق مرورگر اینترنت وارد شوید. پس‌ازاین که از طریق مرورگر به وب‌سایت اینستاگرام رفتید و با اطلاعات حساب کاربری خود وارد شدید ابتدا روی آیکون حساب کاربری در سمت راست بالا کلیک کرده و زمانی که صفحه جدید باز شد به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه Temporarily disable my account را مشاهده کنید.

ابتدا باید در این قسمت دلیل خود را برای دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام به صورت انگلیسی بنویسید. مشکلی نیست، می‌توانید یک یا دو کلمه هم بنویسید، مجددا از شما رمز عبور خواسته می‌شود و در نهایت با انتخاب گزینه Disable My acount می‌توانید حساب کاربری خود را موقتا غیرفعال کنید.

فعال‌سازی مجدد اکانت اینستاگرام

اگر شما اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کردید برای بازیابی و فعال‌سازی مجدد آن باید به وب‌سایت اینستاگرام بروید و با اطلاعات کاربری حساب خود وارد شوید. در آنجا به شما مجددا اجازه داده می‌شود که بتوانید اکانت خود را فقط با یک کلیک فعال‌سازی کنید.

پاک کردن دائم اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت کامل ابتدا باید توجه داشته باشید که “اکانت شما به صورت دائم پاک شده و به‌هیچ‌عنوان اطلاعات موجود روی آن قابل بازیابی نخواهد بود”.

برای این کار ابتدا به لینک دیلیت اکانت اینستاگرام وارد شوید. از این قسمت مجددا باید دلیل دیلیت دائمی اکانت اینستاگرام را شرح دهید و سپس گزینه حذف اکانت اینستاگرام پیش روی شما ظاهر خواهد شد. روی دکمه کلیک کنید تا در این مرحله اکانت به صورت دائم دیلیت شود.

منبع: TECHRADAR

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید