ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان و مدیریت اکانت های مختلف

ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان

در ادامه ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان را بررسی می‌کنیم. برای راه‌اندازی و ساخت اکانت اینستاگرام لازم است که روی این شبکه اجتماعی مراحلی را طی کنید. شاید احتیاج داشته باشید چند اکانت به صورت همزمان در اینستاگرام داشته باشید. به صورت کلی توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توان چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان ساخت و مدیریت کرد.

اینستاگرام شبکه اجتماعی مبتنی بر گوشی هوشمند است که بیش از 1 میلیارد و پانصد میلیون نفر عضو دارد. در این اپلیکیشن شما می‌توانید با دوستان و اعضا خانواده در ارتباط باشید، عکس به اشتراک بگذارید، استوری کنید و بسیاری از موارد دیگر.

اگر شما قصد دارید چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان داشته باشید باید مراحلی را به صورت گام‌به‌گام طی کنید. البته با داشتن حساب‌های مختلف، مدیریت بیشتری را نیز باید روی اینستاگرام خود انجام دهید.

دلایل ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان

چرا باید روی یک اپلیکیشن اینستاگرام، چند حساب مجزا داشته باشیم؟ آیا این کار فوایدی به همراه دارد؟

  • جدا کردن اینستاگرام شخصی از اینستاگرام کاری: اگر شما شغلی دارید که باید در اینستاگرام برای آن تبلیغات انجام دهید بنابراین نیاز به یک حساب مجزا کاری خواهید داشت. بسیاری از مواقع دوستان و آشنایان شما علاقه‌ای به شغلی که در آن فعالیت می‌کنید ، ندارند، بنابراین به طور حتم باید یک اکانت مجزا داشته باشید.
  • امکان مدیریت بیشتر حساب کاری: اگر بتوانید یک حساب کاربری بیزینس یا کسب‌وکار در اینستاگرام راه‌اندازی کنید، به طور حتم با داده‌های آماری که اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید به صورت بهینه‌تر و بهتر شغل خود و فعالیتی را که انجام می‌دهید به دیگران معرفی نمایید.
  • امنیت بیشتر برای فعالیت مجزا: شاید شما نخواهید که دیگران در مورد فعالیت شما با خبر شوند و نیاز به اکانتی دارید که فقط برای یک سری از افراد خاص آن را نمایش دهید.

یکی از مشکلاتی که احتمال دارد در مورد ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان پیش بیاید، این است که احتمال ارسال پست اشتباه در اکانت ها بالا می‌رود و باید بتوانید هر اکانت را کاملا بشناسید و مدیریت کنید.

چگونه اکانت دوم اینستاگرام بسازیم

همان‌طور که اکانت اول را ساختید، به همان سادگی نیز می‌توان اکانت دوم اینستاگرام را ساخت. ساده‌ترین راه برای ساخت اکانت دوم اینستاگرام، استفاده از منو عضویت با روش‌های دیگر است. به طور مثال اگر اکانت اول خود را با شماره موبایل ساخته‌اید، حساب دوم خود را با ایمیل بسازید.

البته می‌توانید از طریق مرورگر نیز با باز کردن آدرس اینستاگرام و کلیک روی بخش Sign Up حساب جدیدی ایجاد کنید اگرچه ایجاد حساب با اپلیکیشن اینستاگرام آسان‌تر است.

ابتدا اینستاگرام را باز کنید و به کلیک روی آیکن بالا سمت راست به بخش پروفایل بروید. در صفحه پروفایل می‌توانید همه چیز را ببینید. سپس منو بالا سمت راست که علامت یک منو است را لمس کنید و پس‌ازآن به بخش Settings و Add Accounts بروید.

اگر روی گوشی خود یک حساب فیس‌بوک با اپلیکیشن فیس‌بوک دارید در این بخش از شما سوال می‌شود که آیا می‌خواهید با این اکانت برای اینستاگرام ادامه دهید یا خیر. اگر اکانت فیس‌بوک ندارید گزینه Dont have an account?Sign Up را انتخاب نمایید و با ایمیل یا شماره تماس خود حساب جدید بسازید.

چگونه می‌توانید حساب‌های مختلف را انتخاب نمایید

شاید این موضوع شما را نگران کرده باشد. اما اگر حساب اینستاگرام جدید ساختید، برای دسترسی به حساب قبلی نیازی نیست که از حساب اصلی خروج کنید و به حساب قبلی برگردید. جا به جایی بین حساب‌های اینستاگرام بسیار ساده است.به قسمت پروفایل رفته و در زیر نام کاربری خود روی فلش نمایان شده کلیک کنید، سپس اکانت های شما ظاهر می‌شود، با لمس هرکدام می‌توانید مستقیما به حساب کاربری مربوط وارد شوید.

نحوه ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان

بر همین اساس شما می‌توانید تا 5 حساب اینستاگرام مجزا روی یک اپلیکیشن داشته باشید. تنها کافی است مراحلی را که گفتیم برای هر حساب کاربری مجددا تکرار کنید.

برای روش ساده‌تر می‌توانید پس از ساخت اکانت دوم، به برنامه اینستاگرام وارد شده و روی نام کاربری خود و علامت فلش کلیک کنید، سپس گزینه Add Acount را انتخاب نمایید. به همین سادگی مجددا می‌توانید حساب جدید ایجاد کنید.

مدیریت حساب‌های اینستاگرام

پس از ساختن اکانت دوم اینستاگرام ابتدا باید مثل اکانت اول، تصویر پروفایل، نام و نام خانوادگی ،بیوگرافی و سایر موارد را تکمیل کنید. سعی کنید از رمز عبور مجزا برای حساب کاربری جدید استفاده کنید تا هر دو حساب یک رمز عبور همسان نداشته باشند.

 

چند اکانت اینستاگرام به صورت همزمان می‌توان داشت؟

این مساله به تعداد راه‌هایی که شما می‌توانید در اینستاگرام ثبت‌نام کنید بستگی دارد. اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید از طریق پروفایل فیس‌بوک، شماره موبایل و ایمیل عضویت انجام دهید. اگر 10 ایمیل متفاوت دارید، می‌توانید با هر ایمیل یک حساب بسازید.اما توجه کنید که اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد برای هر اپلیکیشن روی یک گوشی، 5 حساب کاربری مجزا داشته باشید. البته بیش از 5 حساب کاربری کمی گیج‌کننده است.

چگونه حساب اضافه شده را از حساب اصلی جدا کنیم

شاید نیاز داشته باشید که حسابی را که روی اپلیکیشن اضافه کرده‌اید، مجددا از روی آن بردارید.

ساخت چند حساب اینستاگرام به صورت همزمان

برای این کار ابتدا به صفحه پروفایل بروید. البته صفحه پروفایل اکانتی که می‌خواهید آن را از بقیه اکانت ها جدا کنید. سپس به بخش تنظیمات رفته و گزینه Log Out of را لمس کنید. به طور مثال اگر اسم صفحه شما Techmaze باشد، گزینه به نام Log out of Techmaze نمایش داده خواهد شد.

 

 

منبع: MAKEUSEOF

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید