کسب درامد از بازی ، چگونه با بازی کردن پول دربیاوریم؟

کسب درامد از بازی

کسب درامد از بازی ؟ آیا می توان از بازی کردن با گوشی و کامپیوتر درآمد کسب کرد ؟ بله! در ادامه روش هایی را برای پول دراوردن از بازی های مختلف در پلتفرم های متفاوت مثل گوشی ، کامیوتر و کنسول بازی آموزش می دهیم.

شما می‌توانید با بازی‌های ویدیویی درآمد کسب کنید اگرچه کار راحتی نیست. در این مقاله سعی کردیم، به نحوی ساده روش های کسب درامد از بازی را برای شما توضیح دهیم. شما بعد از مطالعه تخشخیص دهید که آیا آنها برای شما مناسب هستند یا نه.

بهترین ترفند های اپلیکیشن محبوب اینستاگرام که باید بدانید:  تنظیمات سایز عکس و ویدیو در اینستاگرام

در دنیای امروز، می توان از طریق بازی های ویدیویی درآمد کسب کرد. اما حقیقت این است که انجام این کار سختی است ولی غیر ممکن نه!

در ابتدا باید صادقانه بگوییم بسیاری از کسانی که این مسیر را طی می کنند در عرض چند سال (یا چند ماه) منصرف می شوند زیرا جنبه کاری لذت بازی های ویدیویی را از بین می برد. مردم به جای اینکه آنچه را که دوست دارند به شغل حرفه ای تبدیل کنند، در نهایت از چیزی که زمانی دوست داشتند متنفر می شوند. و به دلیل شلوغی بازار ریسک دارد. برای هر داستان موفقیت، صدها نفر دیگر تلاش کردند و شکست خوردند. راز های کسب درامد از بازی !!

برای کسانی که به بازی های گروهی با مبایل علاقه دارند ،لازم است این مقاله را بخوانند:   بهترین بازی های چند نفره کامپیوتر 2022 با لینک دانلود مستقیم

کسب درآمد اولیه از طریق بازی کردن چیزی نیست که ما توصیه کنیم مگر اینکه جوان، مجرد و مایل به انجام این کار برای چندین سال باشید و بدانید که ممکن است همه چیز بیهوده باشد. اما مطمئناً ممکن است تا بتوانید کسب درامد از بازی داشته باشید.

در اینجا چندین راه بالقوه وجود دارد که می توانید با انجام بازی های ویدیویی شروع به کسب درآمد کنید.

1. برای پخش زنده پول دریافت کنید

کسب درامد از بازی

هر کسی می‌تواند گیم‌پلی خود را در زمان واقعی پخش کند تا دنیا ببیند. هدف خود را ایجاد یک مخاطب بزرگ (که می توانید با تبلیغات کسب درآمد کنید) یا یک مخاطب وفادار (برای کسب درآمد از طریق کمک های مالی و اشتراک) داشته باشید. بزرگترین پلتفرم برای استریم Twitch است، اما یوتیوب نیز یک گزینه است.

چرا کسب درآمد از طریق استریم بازی ها دشوار است؟

زمان زیادی طول می کشد تا مخاطبان پخش زنده ایجاد شوند. ممکن است برای چندین ماه رکورد 10 بیننده همزمان را نشکنید و ممکن است برای سال ها همزمان 100 بیننده نداشته باشید. واقعیت این است که اکثر پخش کننده ها هرگز به آن نقطه نمی رسند – و برای کسب درآمد از طریق پخش بازی های ویدیویی، به هزاران بیننده معمولی نیاز دارید.

چشم انداز جریان بیش از حد اشباع شده است. چرا باید کسی شما را تماشا کند در حالی که جریان‌های پرطرفدار دیگری برای تماشا وجود دارد؟ این قسمت مشکل است. اما شما میتوانید کار خود را جذابیت ببخشی ، با شوخ طبعی یا … شخصیت خود متمایز کنید،یا به طور مثال ؛ با این که بازیکنی در سطح جهانی باشید یا با بازی هایی که هیچ کس دیگری انجام نمی دهد.

 کسب درامد از بازی را شروع کنید!

خوشبختانه، مانع ورود برای استریم نسبتا کم است. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر مناسب، چند بازی که بینندگان می خواهند تماشا کنند، یک شخصیت سرگرم کننده و نرم افزار پخش جریانی است. اطمینان حاصل کنید که سرعت آپلود اینترنت شما به اندازه کافی سریع است تا بتواند جریان را مدیریت کند، علاوه بر این که یک رایانه شخصی به اندازه کافی قدرتمند برای هر بازی که بازی می کنید دارید.

برای بازی‌های رایانه شخصی، نحوه شروع کار با Streamlabs OBS را توضیح داده‌ایم که یک گزینه عالی برای مبتدی است. اگر روی کنسول بازی می‌کنید، به یک کارت کپچر نیاز دارید که یک هزینه اضافی است.

2. دست خود را در روزنامه نگاری امتحان کنید

کسب درامد از بازی

دوست دارید نویسنده باشید؟ یا به یک سایت موجود بپیوندید یا سایت خود را راه اندازی کنید و شروع به نوشتن اخبار، نقدها و مصاحبه ها برای یک بازی، سبک یا صنعت خاص کنید. اگر برای یک سایت موجود می نویسید، می توانید به عنوان فریلنسر بر اساس هر مقاله پول دریافت کنید. اگر سایت خود را راه اندازی می کنید، می توانید از ترافیک خود با تبلیغات، اشتراک های Patreon یا موارد مشابه کسب درآمد کنید.

چرا کسب درآمد از نوشتن درباره بازی های ویدیویی سخت است؟

مانند بسیاری از انواع روزنامه نگاری، روزنامه نگاری بازی رقابتی است. افراد زیادی برای امرار معاش می خواهند در مورد بازی ها بنویسند! اگر برای یک سایت موجود می نویسید، احتمالاً مجبور خواهید بود تا زمانی که نمونه کارها را ایجاد می کنید و مهارت های خود را ثابت می کنید، تقریباً برای هیچ کاری کار نکنید. اگر سایت خود را راه‌اندازی کنید، سال‌ها طول می‌کشد تا مخاطبی ایجاد کنید که بتوانید از آن درآمد کافی برای زندگی داشته باشید.

روزنامه نگاری می تواند فشرده باشد. برای خبر نویسی، باید در تمام ساعات شبانه روز به انواع منابع دسترسی داشته باشید تا قبل از اینکه دیگران این کار را انجام دهند، اطلاعات بیشتری دریافت کنید. بررسی ها و مصاحبه ها زمان زیادی را صرف انجام صحیح می کند. و به طور کلی، نوشتن هر روز می تواند انرژی ذهنی زیادی را تخلیه کند.

کسب درامد از بازی را شروع کنید!

به دنبال موقعیت های باز در سایت های بازی در لول متوسط باشید. فعلاً سایت‌های اصلی بازی مانند IGN را فراموش کنید و استارت‌آپ‌هایی را که خواننده ندارند نادیده بگیرید. مطمئن شوید که چند نمونه نوشته در دست دارید. درخواست خود را ارسال کنید (به همراه نمونه های نوشتاری) و به بهترین ها امیدوار باشید. اگر کار قبلی برای ارائه ندارید، ابتدا نوشتن داوطلبانه را برای سایت های کوچکتر در نظر بگیرید.

ما راه اندازی سایت روزنامه نگاری بازی خود را تا زمانی که چندین سال تجربه نوشتن برای یک سایت معتبر نداشته باشید، توصیه نمی کنیم. نوشتن هر روز به اندازه کافی سخت است. مدیریت یک سایت در سطح بالا هم به مراتب سخت خواهد بود. این یک سطح کاملاً جدید از تلاش است که به راحتی می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود.

3. راهنماها و آموزش های بازی های ویدیویی ایجاد کنید.

بسیاری از تازه واردان به برخی بازی‌ها عاشق خواندن راهنماها هستند، مخصوصاً برای عناوین چند نفره بازیکن در مقابل بازیکن (PvP). بنابراین بازاری برای کسب درآمد با ارائه اطلاعات مفیدی که این افراد می خواهند یاد بگیرند وجود دارد.

می‌توانید چندین مسیر را برای راهنمای بازی انتخاب کنید، مانند ایجاد یک وب‌سایت برای راهنماهای مکتوب، آپلود راهنماهای ویدیویی در YouTube، یا انتشار راهنماها به‌عنوان کتاب الکترونیکی. دو مورد اول اغلب با تبلیغات و یا کمک های مالی کسب درآمد می شوند، در حالی که مسیر کتاب الکترونیکی از طریق فروش درآمد کسب می کند.

چرا کسب درآمد از طریق راهنماهای بازی چالش برانگیز است؟

هر کسی می تواند یک راهنما بنویسد. برای به دست آوردن هر نوع پولی از آن، باید راهنماهایی برای بازی های محبوب ایجاد کنید – اما هر چه بازی محبوب تر باشد، رقابت بیشتری خواهید داشت. برای اینکه راهنماهای خود را متمایز کنید، باید بینش بیشتری نسبت به دیگران ارائه دهید، که به معنای سرمایه گذاری زمان زیادی است و خود را به عنوان یک متخصص معرفی می کنید.

علاوه بر این، به مهارت های نوشتاری قوی نیاز دارید. راهنماها باید متراکم و جامع و در عین حال سرگرم کننده و قابل درک باشند. مهارت های قالب بندی ضروری است، چه در حال انتشار کتاب های الکترونیکی یا نوشتن برای وب باشید.

به عنوان مثال، GameFAQs “Bounty Program” به شما پاداش نقدی می دهد که اولین کسی باشید که یک راهنمای جامع برای عنوانی بنویسید. اکثر این راهنماها حداقل 200 دلار پرداخت می کنند که عالی به نظر می رسد. اما وقتی میزان زمانی که برای تسلط بر بازی و توضیح هر جنبه کوچک آن نیاز دارید را در نظر بگیرید، درآمدی بسیار کمتر از حداقل دستمزد در ساعت خواهید داشت!!

کسب درامد از بازی

کسب درامد از بازی شروع کنی!

یک بازی محبوب پیدا کنید، متوجه شوید که بازیکنان با چه چیزی مشکل دارند، نکات مثبت و نکات مشکل ان را یاد بگیرید، سپس به دیگران بیاموزید که چگونه بر آن غلبه کنند.

در بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین انبوه چند نفره (MMORPG)، به دنبال راهنماهای طلایی، راهنماهای سطح‌سازی و راهنماهای حمله باشید. برای بازی‌های PvP مانند Overwatch یا Valorant، به سراغ راهنمای ساخت و راهنمای مکانیک بروید. و برای بازی‌های تک‌نفره، احتمالاً با راهنماهای متمرکز در موضوعاتی مانند کسب یک دستاورد،جایزه خاص، بیشترین موفقیت را خواهید داشت. راهنماهای شروع محبوب هستند، اما رقابت زیادی دارند.

4. یک پادکست بازی یا کانال یوتیوب را میزبانی کنید

کسب درامد از بازی

حرف های زیادی برای گفتن دارید؟ سعی کنید یک نمایش روزانه، هفتگی یا ماهانه مرتبط با بازی ایجاد کنید. این می تواند یک بحث میزگرد مبتنی بر عقاید، یک سری مصاحبه با بازیکنان برجسته، نکات و ترفندهایی برای یک بازی خاص یا هر چیز جالب دیگری باشد.

پادکست‌ها و ویدیوهای YouTube را می‌توان با تبلیغات، حمایت‌های مالی و سایر اشکال درآمدزایی YouTube کسب درآمد کرد. به ویژه، این قالب را می توان از طریق اشتراک های Patreon نیز پشتیبانی کرد.

چرا کسب درآمد با نمایش های بازی سخت است؟

قبل از اینکه درآمدی را مشاهده کنید، باید مخاطبان قابل توجهی جمع کنید. نمایش شما باید به اندازه کافی قانع کننده باشد که مردم بتوانند آن را بپذیرند و قبول کنند. اگر خسته کننده، کم عمق، کیفیت تولید ضعیف یا ناسازگار باشد، نمایش موفق نخواهد شد.

به نوعی، این مانند ترکیبی از راهنماها (#3) و پخش زنده (#1) است. شما به دانش و بینش یک خالق راهنما، به علاوه سخت کوشی و کاریزمای یک استریمر نیاز دارید.

نکته مثبت این است که محتوای پادکست نباید به اندازه یک راهنما عمیق باشد و شخصیت شما نباید به اندازه یک استریمر متمایز باشد. برای مثال می توانید یک کانال را به اخبار بازی در مورد یک ژانر خاص اختصاص دهید. مجبور نیستید ساعت ها مردم را به صورت زنده سرگرم کنید، اما همچنان باید به یک برنامه منظم متعهد باشید.

کسب درامد از بازی را شروع کنید!!

ما در مورد راه اندازی پادکست خود و راه اندازی کانال YouTube خود مقالات قویی در وبسایت قرار داده ایم. اینها منابع خوبی برای شروع هستند.

5. برنده مسابقات بازی و کسب حامی مالی

مسابقات برای عناوین PvP مانند بازی های مبارزه ای رایج است. البته هرچه محبوبیت بازی بیشتر باشد، موقعیت های مالی بزرگتر می شوند. اگر به اندازه کافی برای پیوستن به یک سازمان ورزش های الکترونیکی مهارت دارید، ممکن است بتوانید از طریق برنده شدن و حمایت مالی حقوق قابل قبولی کسب کنید. بیشتر گیمرهای رقابتی نیز از پخش زنده (#1) برای درآمد اضافی بهره می برند.

چرا کسب درآمد از طریق مسابقات بازی های ویدیویی آسان نیست؟

همه چیزهایی که برای برنده شدن لازم است را دراختیار ندارید. شما می توانید یک بازیکن در سطح جهانی باشید و همچنان در اوایل یک تورنمنت حذف شوید و با هیچ بردی از آنجا خارج شوید. حتی اگر مقداری پول نقد برنده شوید، ممکن است هزینه هتل ها و پروازها را پوشش ندهد. اگر به طور مداوم در اوج نیستید، زندگی با برنده شدن را فراموش کنید.

علاوه بر این، صنعت ورزش های الکترونیکی هنوز نسبتاً جوان است. حتی اگر در یک تیم معتبر موقعیتی کسب کنید، “حقوق” شما کمتر از حداقل دستمزد خواهد بود. این صنعت با هنرمندان و دزدانی که گیمرهای ساده لوح را شکار می کنند گرفتار شده است. داستان هایی در مورد بازیکنانی که آنچه را که به آنها وعده داده شده است، دریافت نمی کنند، هر از گاهی ظاهر می شود.

کسب درامد از بازی را شروع کنید!

یک بازی PvP محبوب با تورنمنت های زیاد و علاقه شدید سازمان های ورزش های الکترونیکی را پیدا کنید. تمرین کنید، تمرین کنید و بیشتر تمرین کنید. همانطور که بهتر می شوید، با سایر گیمرهای حرفه ای ارتباط برقرار کنید تا نام خود را در معرض دید عموم قرار دهید. شروع کوچک با مسابقات محلی برای بازی‌های محبوب، مانند Super Smash Bros. یا CS: GO را در نظر بگیرید.

اگر کاملا واقع بین باشید، احتمالاً شانس بهتری خواهید داشت (و درآمد بیشتری کسب خواهید کرد) با دنبال کردن حرفه ای به عنوان یک پخش کننده غیررقابتی. به این ترتیب، مردم همچنان از تماشای شما لذت خواهند برد، حتی اگر شما مطلقاً بهترین نباشید!!

6. برای تست بازی ها پول دریافت کنید

کسب درامد از بازی

بازی های رایانه ای قبل از انتشار مراحل مختلف بازی را برای پیدا کردن باگ های احنمالی، طی می کنند. در نزدیکی زمان تکمیل، توسعه‌دهندگان به افراد خارجی نیاز دارند تا بازی‌های خود را با چشمانی تازه آزمایش کنند. به عنوان یک Playtester، وظیفه شما این است که همه چیزهایی را که توسعه‌دهنده از شما می‌خواهد بررسی کنید، که شامل یافتن و مستندسازی باگ‌ها و سایر مسائل می‌شود.

چرا کسب درآمد از طریق تست بازی ها دشوار است؟

این روزها تستر شدن خیلی سخت نیست، اما می تواند کاری خسته کننده باشد. بازی به گونه‌ای که عمداً بازی‌ها را خراب کنید تا باگ پیدا شود، به سرعت خسته‌کننده می‌شود، به خصوص اگر مجبور باشید پس از هر بازبینی بازی، مکان‌های مشابه را بررسی کنید.

دستمزد عالی نیست (همتراز با حداقل دستمزد، یا کمی بهتر از آن). مگر اینکه بتوانید یک موقعیت داخلی در یک شرکت بازی سازی بزرگ بدست آورید، بیشتر موقعیت های تست بازی برای بازی های موبایلی است که به اندازه نسخه های کامل کنسول ها و رایانه های شخصی هیجان انگیز نیستند.

کسب درامد از بازی را شروع کنید!

برای تست پخش درخواستی، به خدماتی مانند PlaytestCloud، BetaFamily و BetaTesting مراجعه کنید. تبدیل شدن به یک آزمایش کننده داخلی در یک شرکت سخت تر است. شما باید تابلوهای شغلی، شرکت های تحقیقاتی را برای موقعیت های باز جستجو کنید، درخواست ها را ارسال کنید و به بهترین ها امیدوار باشید. به دنبال استودیوهای مستقل واقع در منطقه خودتان باشید، این امر می تواند راه خوبی برای وارد شدن شما به این مسیر باشد.

7. فروش اکانت یا اقلام دیجیتال

کسب درامد از بازی

اگر زمان کافی را در برخی از بازی‌ها صرف کرده‌اید، ممکن است بتوانید حساب خود یا آیتم‌های درون بازی خود را به بازیکنان دیگر «واگذار» کنید. به عنوان یک مثال، می‌توانید برخی از کارت‌های تجاری Steam را که از طریق بازی کردن به دست آورده‌اید، به بازیکنانی که می‌خواهند آنها را جمع‌آوری کنند، دوباره بفروشید. در حالی که از این طریق پول زیادی به دست نخواهید آورد، ممکن است بتوانید به اندازه کافی برای خرید بازی بعدی خود درآمد کسب کنید.

همچنین ممکن است بتوانید اکانت ها را بفروشید. به عنوان مثال، در Overwatch، استفاده از حساب “اسمورف” (یک حساب ثانویه که رتبه بسیار پایین‌تری نسبت به سطح مهارت واقعی بازیکن دارد) رایج است. از آنجایی که برای انجام مسابقات رقابتی باید به سطح معینی برسید، بازیکنانی که می خواهند اسمورف بزنند ممکن است به دنبال خرید یک حساب کاربری باشند تا در وقت خود صرفه جویی کنند. به طور مشابه، اگر شما در بازی از آنها بهتر باشید، ممکن است یک بازیکن به شما پول بدهد تا رتبه مهارت حساب خود را رتبه بندی کنید.

راه های دیگری برای خلاقیت در این زمینه وجود دارد. ممکن است بتوانید از سایت هایی مانند Fiverr برای فروش “خدمات بازی” به افرادی که علاقه مند هستند ،استفاده کنید . شاید کسی تنها باشد، بخواهد شریکی را برای یک ساعت بازی با او پیدا کند و هزینه امتیاز را بپردازد.

چرا کسب درآمد از این راه بازی سخت است؟

در حالی که این شکل از درآمد بازی به تعهد کمتری نسبت به بسیاری از موارد ذکر شده در بالا نیاز دارد، هنوز هم کامل نیست. مگر اینکه قبلاً حساب‌های اضافی یا موارد کمیاب داشته باشید، زمانی که باید برای به دست آوردن آن‌ها صرف کنید، ارزش دنبال کردن آن را ندارد.

آسیاب کردن یک بازی فقط برای به دست آوردن کارت های جدید یا رسیدن به یک سطح مشخص خسته کننده است، درست مانند تست بازی. و هیچ تضمینی وجود ندارد که کسی بخواهد چیزی را که شما می فروشید بخرد

بسته به شرایط خدمات یک بازی خاص، فروش حساب کاربری یا موارد دیگر ممکن است خلاف قوانین باشد. همیشه قبل از اینکه این کار را امتحان کنید مطمئن باشید که هیچ کار اشتباهی انجام نمی دهید.

کسب درامد از بازی را شروع کنید!

در مورد بازی هایی که دوست دارید بازی کنید تحقیق کنید و ببینید چه اقلامی از آنها به قیمت خوب می فروشند. سایتی مانند PlayerAuctions به ارتباط خریداران و فروشندگان اقلام بازی کمک می کند.

کسب درآمد از طریق بازی های ویدیویی

بازی ها سرگرم کننده هستند زیرا راهی برای فرار از واقعیت به ما می دهند. هنگامی که بازی به شغل شما تبدیل می شود، آن جنبه فرار ناپدید می شود – و احتمالاً سرگرم کننده بودن نیز همینطور خواهد بود. عاشق بازی کردن هستید؟ قبل از تبدیل آن به یک شغل بالقوه، خوب فکر کنید. ممکن است از دنبال کردن این راه‌ها برای کسب درآمد از بازی‌ها پشیمان شوید.

اگر هنوز هم می‌خواهید پیشرفت کنید، فرصت‌هایی که در اینجا مورد بحث قرار می‌گیرند، بهترین راه‌ها برای ایجاد یک زندگی مرتبط با بازی در حال حاضر هستند. مشاغل دیگری در زمینه بازی های ویدیویی وجود دارد، اما آنها به اندازه موارد فوق شامل بازی واقعی نیستند.

البته همیشه این گزینه وجود دارد که بتوانید بازی خود را بسازید و از طریق فروش و همچنین خریدهای درون برنامه ای یا تبلیغات کسب درآمد کنید. اما توسعه بازی ها زمان زیادی می برد و به مجموعه ای کاملاً متفاوت از مهارت ها نیاز دارد.

منبع:www.makeuseof.com

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید