حذف نمایش لایک اینستاگرام به زودی به صورت جهانی اجرا می شود

حذف نمایش لایک اینستاگرام

قابلیت حذف نمایش لایک اینستاگرام از امروز در شش کشور اجرا می‌شود. این قابلیت به زودی به صورت جهانی نیز برای کل نرم افزار اینستاگرام اجرا خواهد شد.

کشورهای ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا، نیوزلند و کانادا از امروز با اجرای این قانون مواجه می‌شوند و آمریکا نیز از هفته آینده به این فهرست افزوده خواهد شد. از سوی دیگر این عملکرد تا یک ماه آینده به صورت جهانی برای تمامی نسخه‌های اینستاگرام اندروید و iOS اجرا می‌شود.

آدام موساری در مورد حذف نمایش لایک اینستاگرام در امریکا اعلام کرد که این مساله به زودی پس از شش کشور قبلی در آمریکا نیز اجرا می‌شود و تعداد لایک هر پست در اینستاگرام فقط برای فرد قرار دهنده پست نمایش داده خواهد شد.

با این حرکت اینستاگرام می‌خواهد تا فالوورها تمرکز خود را روی کیفیت محتوا قرار دهند و نه این که پست چه تعداد لایک دریافت کرده است.این تغییر به طور کلی برای افرادی که بیشتر به دنبال محتوای مناسب هستند تا لایک بیشتر مناسب خواهد بود اما مطمئنا حرکت به ضرر اینفلوئنسرها و بلاگرهایی است که روزانه میزان زیادی لایک و بازخورد از پست های خود دریافت می‌کنند و فالورهایی دارند که بر اساس همین تعداد لایک به دنبال آن‌ها هستند و پیگیری می‌کنند چرا که تعداد لایک هر پست به منزله میزان ارزش‌گذاری پست در اینستاگرام محسوب می‌شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با حذف لایک پست های اینستاگرام موافقید؟

منبع: GSMARENA

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید