بهترین آنفالویاب اینستاگرام برنامه های هوشمند آنفالویاب اینستاگرام خرداد 1403

اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام

بهترین آنفالویاب قوی و هوشمند اینستاگرام 2024 خرداد 1403 کدام است؟ شاید شما هم اسم برنامه آنفالویاب هوشمند اینستاگرام را شنیده‌اید. با دانلود آنفالویاب اینستاگرام می‌توانید ببینید چه افرادی اکانت اینستاگرام شما را آنفالو کرده اند. در ادامه بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام و روش صحیح پیدا کردن آنفالو ها را بررسی خواهیم کرد.

اپلیکیشن اینستاگرام هیچ روش رسمی برای پیدا کردن آنفالوورها معرفی نکرده است. بنابراین با این که روی اکانت اینستاگرام هر روز فالوور ها کم می‌شوند، اما نمی‌دانیم که چه کسی ما را آنفالو کرده است؟

در حال حاضر برنامه‌های قوی آنفالویاب اینستاگرام مختلفی وجود دارند که هر کدام امکان بررسی فالوور و افرادی که آنفالو کردن را به کاربر می‌دهند.

آنفالویاب اینستاگرام  ، آنفالویاب هوشمند ، چه کسانی ما را آنفالو کرده اند آپدیت خرداد 1403

ازآنجایی‌که اپلیکیشن های آنفالویاب قوی اینستاگرام بهترین روش برای پیدا کردن آنفالو ها هستند، اما مشکلاتی نیز با خود به همراه دارند، همچنین این که اینستاگرام به طور متوالی API خود را به روز رسانی می کند و این اپلیکیشن ها به مرور از بین می‌روند.

به طور مثال شما در زمان دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام تمامی اطلاعات حساب کاربری را از زمان دانلود این برنامه می‌بینید و هیچ اطلاعاتی از قبل در اختیار کاربر قرار نخواهد گرفت.

این اپلیکیشن ها همچنین به وسیله اینستاگرام تایید نشده اند بنابراین احتمال هرگونه سو استفاده روی اکانت شما وجود دارد. از همه بدتر این که شاید اطلاعات حساب کاربری شما و خیل عظیمی از کاربران جمع آوری شده و به شرکت های شخص ثالث انتقال داده شود.به علاوه احتمال این وجود دارد گه اپلیکیشن های آنفالو روزی به طور ناگهانی از کار بیفتند، همانطور که گفتیم API اینستاگرام هر ماه در حال به روز رسانی و تغییر استاندارد است. یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های آنفالو را می‌توان UnFollowGram نامید که به تازگی به کار خود پایان داد.

اصطلاحات اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام

هر اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام دارای امکاناتی هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید، این امکانات شامل موارد زیر است:

 • آنفالو کردن افرادی که آنفالو کرده اند
 • بهترین فالوورها
 • بدترین فالوورها
 • افرادی که بیشترین بازدید را از پیج شما دارند
 • بهترین لایک کننده
 • بدترین لایک کننده
 • سیستم آنفالو خودکار
 • و امکانات دیگر

اگر با اصطلاحات این اپلیکیشن ها نیز آشنا نیستید فهرست زیر را بخوانید:

 • فالوور ( Follower) : افرادی که پیج شما را در اینستاگرام فالو کرده اند یا دنبال کرده اند.
 • فالووینگ( Following) : افرادی که شما آن ها را در اینستاگرام فالو کرده اید.
 • فالوبک (Followback) : افرادی که شما آن ها را فالو کرده اید و آن ها نیز به طور متقابل شما را فالو کرده اند.
 • فالوبک نداده ( Im not following back): افرادی که آن ها شما را فالو کرده اما شما آن ها را فالو نکرده اید.
 • بازدید کننده از پروفایل شما ( Profile stalker): افرادی که پروفایل شما را حد اقل یک بار دیده اند.
 • کاربران غیر فعال ( Inactive user) : کاربرانی که شما آن ها را فالو کرده اید اما فعالیتی در اینستاگرام ندارند.
 • فالوور های روح ( Ghost followers) :فالوور هایی که فالوور شما هستند اما نه لایک و نه کامنت برای شما ارسال نمی کنند.

با وجود تمامی این مشکلات، فعلا تنها راه این که بفهمیم چه کسانی ما را آنفالو کرده اند، اپلیکیشن های آنفالویاب قوی اینستاگرام هستند که در ادامه به صورت کلی برخی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

همچنین می توانید مطالبی را در مورد اعلان اینستاگرام در زمان اسکرین شات کردن یک پستنحوه آنفالو کردن یک شخص در اینستاگرام و نحوه ارسال مجدد یک پست در اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام را نیز مشاهده کنید.

اپلیکیشن آنفالویاب قوی و هوشمند اینستاگرام Followmeter

این اپلیکیشن اینستاگرام سریع ترین و بهترین برنامه موجود در بین سایر اپلیکیشن ها برای پیدا کردن آنفالوور است. راه‌اندازی این اپلیکیشن بسیار ساده است. رابط کاربری خوبی دارد و دسترسی به قابلیت اصلی آن نیز بسیار راحت خواهد بود.

این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترسی بوده، داشبورد آن آنفالوورها، فالوورهای جدید، حساب‌هایی که شما فالو کردید و آن‌ها فالو نکرده اند و بالعکس را نشان می دهد. برای دسترسی به بخش آنفالویاب تب Unfollowers را لمس کنید.

فهرست Unfollowers ، اکانت های اینستاگرام مشخص را نشان می دهد و در کنار آن‌ها گزینه‌ای وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را فالو یا آنفالو کنید.زمانی که هر اکانت را لمس کنید به صفحه آن اکانت خواهید رفت.

البته این اپلیکیشن نسخه پولی هم دارد، که به وسیله آن می‌تواند فالوورهای روح، بهترین فالو کننده‌ها و یک سری دیگر از امکانات جذاب را مشاهده کرد.

دانلود اپلیکیشن آنفالویاب Followmeter اندروید / iOS

اپلیکیشن Reports+ ، آنفالویاب هوشمند

این اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام کندتر از Followmeter است اما از نظر امنیت بسیار قدرتمند خواهد بود. البته این برنامه نیز تنها از زمانی که آن را نصب کنید، می‌تواند آنفالوورهای شما را ببیند. در هر صورت اطلاعات این برنامه فقط به صورت خصوصی روی گوشی ذخیره می‌شود.اپلیکیشن Reports+ در زمان آنفالو برای شما اعلان ارسال می کند و می‌توانید با دیدن اعلان مستقیما به اکانت فردی که شما را آنفالو کرده بروید. روی این برنامه می‌توانید چندین حساب کاربری متفاوت نیز مدیریت کنید.

 

دانلود اپلیکیشن Reports+ اندروید / iOS

سایر اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام

اگر Followmeter و Reports+ را کنار بگذاریم، برنامه‌های دیگری برای اینستاگرام نیز وجود دارند که می‌توانند بفهمند چه کسانی شما را آنفالو کرده اند. البته پیشنهاد می‌شود از دو برنامه اول استفاده شود اما در ادامه می‌توانید برنامه‌های دیگر را نیز از لینک مخصوص خود دانلود کنید:

چگونه آنفالوورها را آنفالو کنیم

فالوبک دادن یکی از قانون‌های نانوشته شبکه‌های اجتماعی است. حالا که می‌دانید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند شما هم می‌توانید با استفاده از آنفالویاب اینستاگرام ، آن‌ها را آنفالو کنید.

خب در مورد افرادی که قبل از نصب برنامه‌ها، با ما این کار را کرده اند چه راهی داریم؟ اپلیکیشن Cleaner for Instagram یکی از آن دست برنامه‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن افرادی که شما را فالوبک نکرده اند، آنفالو کنید.

 • ابتدا به حساب کاربری روی این اپلیکیشن وارد شوید یا در آن ثبت‌نام کنید.
 • در قسمت تب‌ها، روی Quick Select و Advanced Quick select و Select non-followers کلیک کنید.
 • می‌توانید در این بخش همه را آنفالو کنید.
 • آیکن فلش را لمس کرده ، گزینه Unfollow و سپس گزینه Start now را بزنید.

اجازه دهید تا پروسه آنفالو افراد تمام شود. در انتها شما توانسته‌اید افرادی که فالوبک نداده اند را آنفالو کنید.

دانلود برنامه Cleaner for instagram نسخه اندروید / نسخه iOS

اپلیکیشن آنفالویاب هوشمند همه کاره (فارسی) ، انفالویاب قوی اینستاگرام

یکی از جذاب ترین و بهترین اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام که در آن دانلودر اینستاگرام نیز قرار دارد، اپلیکیشن آنفالویاب هوشمند همه کاره است. این اپلیکیشن هم اکنون در کافه بازار بیش از 200،000 نصب فعال با امتیاز 4.8 دارد. از قابلیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اضافه شدن بلاک لیست (در قسمت وضعیت جدید) و امکان استفاده چند اکانت بصورت همزمان
 • امکان مشاهده فالو بک نداده ها، دوطرفه ها و طرفداران به تفکیک
 • امکان مشاهده لیست فالوئر هایی که پست هایتان را لایک نمیکنند یا کامنت نمیگذارند.
 • آنفالو خودکار در قسمت فالو بک نداده ها و طرفداران
 • امکان انتخاب سرعت و تعداد افراد در آنفالو خودکار
 • یک ویژگی جالب: آیا میخواهید افراد را بر اساس تعداد فالوئرهایشان آنفالو کنید؟
 • مثلا آیا میخواهید افراد معروف و صفحه‌های پرطرفدار را نگه دارید و بقیه را آنفالو کنید؟ یا برعکس؟

دانلود بهترین برنامه آنفالویاب ایرانی اینستاگرام ، اینستایار

اینستایار یک انتخاب مناسب برای آنهایی است که می خواهند با دانلود یک آنفالویاب هوشمند خود را از رصد هر روزه صفحه دیگران رهایی بخشند. افزون بر این نرم افزار قادر است در رقابت های اینستاگرامی برای افزایش فالوور به شما کمک کند.یعنی هر مقدار که فالوور خواستید برای صفحه تان تهیه نماید و در اختیار تان قرار دهد.لازم به ذکر است برنامه فوق قادر است با افزایش لایک پست های تان آنها به صفحه اکسپلور هدایت کند و راه معروفیت را برایتان باز نماید.

آنفالویاب اینستاگرام ایرانی

یکی دیگر از برنامه های آنفالویاب اینستاگرام ایرانی که بسیار کاربردی بوده و از طراحی عالی برخوردار است، اپلیکیشن انفالویاب اینستا در کافه بازار به شمار می رود. این اپلیکیشن ظاهر کاربری بسیار عالی و کارایی بالایی دارد و از نظر تک میز یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب ایرانی به شمار می رود. شما می توانید اپلیکیشن انفالویاب اینستا را از طریق لینک زیر دانلود و نصب کنید:

منبع: MAKEUSEOF

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

4 دیدگاه در حال حاضر

 1. برنامه followmeter رو نمیشه دانلود کرد میگه unavailable in your country

 2. اگر بخوایم اکانتی که جزو فالوورهامون نیست و قبلا یعنی قبل از نصب اپلبکیشن شناسایی بلاکمون کرده پیدا کنیم چه برنامه ای پیشنهاد میدین؟

  • متاسفانه تمام اپلیکیشن ها بلاک های بعد از نصب رو شناسایی می کنند، بهترین اپلیکیشن آنفالویاب و بلاک یاب هم Followers for IG هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید