مشخصات دوربین 108 مگاپیکسلی شیائومی می نوت 10 به صورت جزیی منتشر شد

شیائومی گوشی می سی سی 9 پرو و نسخه جهانی آن شیائومی می نوت 10 را معرفی کرد. حالا مشخصات و کارایی جزیی دوربین 108 مگاپیکسلی شیائومی می نوت 10 منتشر شده که نشان می‌دهد این دوربین تا چه اندازه قدرتمند و قوی است.

گوشی شیائومی می نوت 10 (نسخه جهانی می سی سی 9 پرو) با دوربین پنج‌گانه و لنز اصلی 108 مگاپیکسلی معرفی شد. دوربین گوشی شامل دو لنز مجزا تله فوتو می‌شود.

روز جمعه، شیائومی در حساب کاربری ویبو خود مقاله‌ای منتشر کرد که کارایی لنز 108 مگاپیکسلی شیائومی می نوت 10 را به طور کامل نشان می‌داد. در این مقاله تصاویر مختلف با لنزهای متفاوت گوشی به نمایش گذاشته شده که نتایج بسیار جالبی را نشان می‌دهد.

دوربین شیائومی می نوت 10

طبق تصویر بالا شما می‌توانید از فاصله‌های متفاوت از یک قاب عکس‌برداری کنید بنابراین با یک سان بودن فاصله جسم با پس زمینه می‌توانید 4 تصویر متفاوت بگیرید به گونه ای که کاربر تصور کند جسم را به پس زمینه نزدیک یا از آن دور کرده‌اید.

اگر با لنز اصلی عکس بگیرید مشابه تصویربرداری با لنز 25 میلی‌متر است با این حال اگر عکس‌برداری را به لنز تله فوتو 2x محول کنید میزان فاصله کانونی 50 میلی‌متر می‌شود. برای این که بتوانید همان میزان فوکوس را برای جسم داشته باشید باید چند متر عقب‌تر بروید.


بیشتر بخوانید:


زمانی که لنز 5X را انتخاب می‌کند باز هم برای تعیین فوکوس دقیق جسم باید عقب‌تر بروید. تصاویر پس زمینه زمانی که به صورت پشت سر هم به آن نگاه کنید بسیار جالب است. تصویر زیر اثبات این موضوع را نشان می‌دهد.

دوربین شیائومی می نوت 10

در دوربین گوشی شیائومی می نوت 10 یک موضوع جالب وجود دارد، هنگامی که با لنز تله فوتو عکس‌برداری می‌کنید، صورت افراد در تصویر بسیار واضح‌تر دیده می‌شود و میزان شکست به مقدار قابل توجهی پایین می‌آید.

منبع: GSMARENA

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید