پتنت گلکسی S11 سامسونگ ، گوشی را با یک صفحه نمایش قابل گسترش نشان می دهد

پتنت گلکسی S11 سامسونگ

کمتر از یک ماه دیگر سری گلکسی نوت 10 رونمایی می‌شود، پس از آن باید منتظر پرچم‌دار بعدی، گلکسی S11 باشیم. امروز پتنت گلکسی S11 سامسونگ رونمایی شده که نشان‌دهنده یک صفحه‌نمایش قابل‌گسترش روی این گوشی سامسونگ است.

اگر تصاویر رندر به دست آمده امروز صحت داشته باشند، شاهد اولین گوشی با صفحه‌نمایش قابل‌گسترش خواهیم بود. آن هم نه در یک گوشی ساده، بلکه در اصلی‌ترین سری پرچم‌دار سامسونگ، گلکسی S11.

البته بسیاری از پتنت های عرضه شده به سرانجام نمی‌رسند، اما آن طور که مشخص است این پتنت ها به رندر نیز رسیده و احتمال قطعی شدن طراحی آن بسیار زیاد است. این پتنت ها بسیار واضح هستند و شکل و شمایل گوشی جدید پرچم‌دار سامسونگ را به نمایش می‌گذارند. این راه حل به کاربران کمک می‌کند که به راحتی یک گوشی با صفحه‌نمایش 7 اینچ را در جیب خود جای دهند.البته این تصاویر جزییات دقیق از طراحی گوشی به همراه ندارند ، اما آن طور که مشخص است، صفحه‌نمایش گوشی به سمت راست باز می‌شود و گسترش پیدا می‌کند. قاب بدنه گوشی نیز به صورت بخش به بخش جابه‌جا می‌شود بنابراین صفحه‌نمایش قابل‌گسترش می‌توان در برابر اثرات جانبی محافظت شود.

ابتدای این ماه LetsGoDigital گزارشی در مورد گوشی هوشمند قابل تغییر سامسونگ ارسال کرده بود. البته آن گوشی به هر دو سمت باز می‌شد، اما چیزی که در این پتنت می‌بینیم ، تنها به یک سو باز می‌شود. هر چند که روش دوم برای پیاده‌سازی ساده‌تر است.

پتنت گلکسی S11 سامسونگ

این احتمال وجود دارد که به جای استفاده از صفحه‌نمایش قابل‌گسترش، از سیستم ریل مانند نیز بهره گرفته شود. البته در این حالت باید ببینید که دوربین سلفی حفره‌ای در کجای گوشی فرار می‌گیرد ، تا در صورت باز و بسته شدن صفحه‌نمایش ، محل آن ثابت بماند. به نظر زمانی که صفحه‌نمایش جمع می‌شود، ادامه این بخش به صورت رول در زیر بخش دیگر قرار بگیرد.

دوربین اصلی نیز به بخش سمت راست گوشی منتقل می‌شود. بنابراین با گسترش صفحه‌نمایش این دوربین در مرکز بدنه باقی می‌ماند.

پتنت گلکسی S11 سامسونگ

در این پتنت به صراحت اعلام نشده که چند لنز  چه لنزهایی در دوربین اصلی گوشی به کار برده می‌شود. اما در رندرها، LetsGoDigital مشخص کرده که همان طراحی که برای گلکسی نوت 10 روی لنزهای دوربین انجام شده، برای گلکسی S11 نیز انجام شود. اگر این پتنت به مرحله اجرا برسد، به نظر یکی از بهترین و زیباترین طرح‌های سال 2020 نام خواهد گرفت.

منبع: GIZMOCHINA

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید