بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای گوشی های اندروید و iOS

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضرورت‌های زندگی امروزی است. در این مطلب بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای گوشی های اندروید و iOS آیفون را برای دانلود و استفاده قرار داده ایم.

آموزش زبان انگلیسی امروزه کار ساده‌تری نسبت به سال های گذشته است. اپلیکیشن های بسیار زیادی با کیفیت و گرافیک بسیار بالا هر روز عرضه می‌شوند تا بتوان به راحتی از آن‌ها استفاده کرد و از پایین ترین سطح ممکن به یادگیری زبان انگلیسی پرداخت.

هر اپلیکیشن آموزش زبان دارای روش های متفاوت و متنوعی است که می توان از آن‌ها بهره برد. بسیاری به صورت آکادمیک آموزش می‌دهند و برخی دیگر به صورت کاربردی و با فیلم و آموزش صوتی و تصویری. در ادامه بهترین اپلیکیشن های اندروید و iOS آیفون آموزش زبان انگلیسی را با هم می‌بینیم.

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای گوشی اندروید و iOS آیفون

Hello English

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

اپلیکیشن Hello English یکی از بهترین برنامه‌های تقویت زبان انگلیسی گوشی است. این اپلیکیشن تمامی شاخه‌های آموزش زبان انگلیسی را در خود دارد که شامل لغات، ترجمه، گرامر، نوشتار ، مکالمه و ریدینگ می‌شود.

اپلیکیشن Hello english از نظر گستردگی زبان مبدا به زبان انگلیسی نیز عالی است. در این برنامه حتی زبان فارسی ، اردو، عربی ، هندی ، پنجابی و سایر زبان‌های مرتبط نیز یافت می‌شود.

ابتدا از شما زبان مبدا خواسته شده و سپس 20 سوال از شما پرسیده می‌شود تا سطح زبان شما مشخص گردد. بر اساس جوابی که به این 20 سوال می‌دهید یک برنامه کلی در اختیارتان گذاشته می‌شود که باید هر روز آن را پیگیری کنید.

به عنوان مثال اگر امتیاز بسیار عالی بگیریم ، از درس 351 وارد برنامه خواهیم شد و اگر کمترین نمره را بگیریم، از درس اول.

اپلیکیشن هلو انگلیش از بازی های متنوع برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می‌کند. شما می‌توانید با جواب دادن به سوالات و دریافت سکه های بیشتر، دروس سخت‌تر را نیز بازکنید و آن‌ها را بخوانید.

در این اپلیکیشن کتاب صوتی، اخبار انگلیسی و کتاب‌هایی برای تقویت گفتار و خواندن نیز وجود دارد. این اپلیکیشن رایگان است اما نسخه پولی آن نیز موجود است که درس های سطوح بالا نیز در آن بازگشایی شده اند.

دانلود اپلیکیشن Hello English برای اندروید / برای iOS آیفون

Duolingo

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

اگر می‌خواهید زبان را از ابتدایی ترین سطح ممکن شروع کنید، اپلیکیشن Duolingo را انتخاب کنید. این اپلیکیشن با بازی های متنوع 23 زبان مختلف را آموزش می‌دهد.

برای افرادی که از سطح مبتدی شروع می‌کنند، این برنامه کمک می‌کند تا افعال، قواعد و جملات را یاد بگیرید. با این حال در سطوح پیشرفته می‌توانید زبان مورد نظر خود را از طریق نوشتار، گفتار و مکالمه تقویت کنید.

شما باید ابتدا در اپلیکیشن Duolingo زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن نوع آموزش خود را مشخص کنید.

بر اساس نوع انتخاب شما، این برنامه تست های متنوعی در اختیارتان قرار می‌دهد. بر اساس هر تست سطح شما مشخص‌شده و برنامه مجزا ارائه خواهد شد.

هر زمان که نتوانید در بازی های یادگیری زبان انگلیسی این اپلیکیشن موفق شوید، بازی های متنوع و جدیدتری در اختیارتان گذاشته می‌شود تا میزان یادگیری تثبیت گردد.


مطالب مرتبط:


اپلیکیشن Duolingo که یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی نیز هست دارای نسخه رایگان و پولی است. در نسخه رایگان پیام های تبلیغاتی وجود دارند و در نسخه پولی می‌توانید به راحتی تمامی دروس را یکجا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن Duolingo برای اندروید/ برای iOS آیفون

Lingbe

هر دو اپلیکیشن Duolingo و Hello English زبان را به صورت پایه به شما آموزش می‌دهند اما اپلیکیشن Lingbe برای تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی در دنیای واقعی است. این برنامه یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی مانند است که کاربران آن به یادگیری زبان به یکدیگر کمک می‌کنند. برای یادگیری زبان به صورت شبکه اجتماعی وار می‌توانید از Lingbe استفاده کنید چرا که در آن می‌توانید با افراد واقعی مثل خودتان به زبان انگلیسی صحبت کنید و آموزش ببینید.

Lingbe به نوعی اپلیکیشن تبادل زبان محسوب می‌شود. با این برنامه می‌توانید حتی برای مدت کوتاهی با زبان‌های دیگر و فرهنگ دیگر گفت‌وگو کرده و با آن‌ها آشنا شوید. این اپلیکیشن مناسب برای زمانی است که نیاز شدید به مکالمه زمان انگلیسی به صورت نیتیو دارید.

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

البته برنامه‌های مشابه دیگری نیز وجود دارند، اما اپلیکیشن لینگبه یکی از بهترین و ساده‌ترین آن‌ها از نظر گرافیم و رابط کاربری است. شما در این برنامه ابتدا زبان خود را انتخاب می‌کنید و سپس به دنبال افراد از زبان‌های مختلف خواهید گشت.

این برنامه به صورت رایگان عرضه می‌شود، هر چند که نسخه پولی آن به شما امکان را می‌دهد که ساعت‌ها با دوستان خارجی خود مکالمه کنید.

دانلود اپلیکیشن Lingbe برای اندروید / برای iOS آیفون

Memrise

اپلیکیشن Memrise به نوعی کتابخانه یادگیری زبان انگلیسی است که به دست افراد مختلف در دنیا جمع آوری شده و به علاوه این که یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی است زبان‌های دیگر را نیز شامل می‌شود. بیشتر دروس این برنامه به صورت بازی قرار داده شده اند و امکان یادگیری آسان را نیز فراهم می‌کنند. این اپلیکیشن جایزه بهترین اپلیکیشن آموزش سال 2017 را از گوگل پلی دریافت کرده است.

دانلود برای اندروید/ دانلود برای iOS

Learn English Daily

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی از لحاظ تکنیک های مکالمه و شنیداری. این برنامه بیش از 1000 کلمه و جمله گفته شده توسط کاربران دارد.

شما می‌توانید برای یادگیری بهتر مکالمه این صداها را گوش داده و سریع‌تر آموزش ببینید. این برنامه به شما کمک می‌کند تا روزانه انگلیسی صحبت کنید و میزان کیفیت گفتار و تلفظ خود را نیز افزایش دهید.

این اپلیکیشن تنها برای اندروید عرضه شده است.

دانلود برای اندروید

منبع:HONGKIAT

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

1 دیدگاه در حال حاضر

  1. این اپلیکیشن Hello english‌ که اصلا گزینه فارسی نداره!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید