8 عدد از بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

8 عدد از بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید. چگونه در اندروید استیکر خودمان را بسازیم و چه اپلیکیشن هایی برای انجام این کار وجود دارند.

8 عدد از بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید

8 عدد از بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

در مورد بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید باید بگوییم که این اپلیکیشن های سازنده استیکر به شما امکان ساخت استیکرهای جالب و منحصر بفردی را می دهند که می توانید آنها را در اپلیکیشن های پیام رسانی همانند واتساپ و تلگرام به اشتراک بگذارید.

همیشه مجبور نیستید که برای بیان احساسات خود از ایموجی ها و GIFs استفاده کنید. استیکرها بخاطر تنوعی که دارند محبوبیت آنها روز به روز در حال افزایش هستند. اگر عاشق استفاده از استیکرها هستید, ممکن است که احتمالا از اپلیکیشن های پیام رسانی همانند واتساپ و تلگرام خسته شده باشید.

با این حال, با استفاده از اپلیکیشن های سازنده استیکر, هم اکنون می توانید استیکرهای منحصر بفرد خودتان را بمنظور اشتراک گذاری آنلاین آنها بسازید. در اینجا لیستی از بهترین اپلیکیشن های سازنده استیکر را مشاهده می کنید که می توانید از آنها در گوشی و یا تبلت اندروید خود استفاده کنید.

همچنین می توانید مطالبی را نیز در مورد نحوه انتقال واتساپ به گوشی جدید اندروید و آیفون, آموزش نصب دو واتساپ در گوشی اندروید و آیفون و نحوه انتقال چت واتساپ به تلگرام را مشاهده کنید.

1. Sticker Maker

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

استفاده از این اپلیکیشن برای ساختن استیکرهای جالب کار راحتی است. مراحل ساخت آن بسیار راحت است. در ابتدا تصویری را اضافه کنید, سپس آنرا کراپ کنید و سپس کلمات و ایموجی هایی را به آن اضافه کنید. می توانید از گالری گوشی خود تصویری را انتخاب کنید و یا اینکه از مجموعه عظیم استیکرهای متنی موجود در خود اپلیکیشن استفاده کنید.

می توانید با استفاده از ابزار سایه و متن, رنگ متن و قلم را ویرایش کنید. بمنظور اضافه کردن استیکر به واتساپ, تنها باید آنرا اکسپورت کنید. اگر از نسخه برتر این اپلیکیشن استفاده کنید, می توانید بدون اینکه تبلیغاتی را ببینید از آن لذت ببرید و همچنین با استفاده از این نسخه می توانید افکت هایی را ترسیم کنید و به رنج کاملی از استیکرها دسترسی پیدا کنید.

2. Sticker Maker by Vico & Co

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

در مورد بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید باید بگوییم که طراحی این اپلیکیشن همانند واتساپ است, پس بنابراین در استفاده از آن برای ساخت استیکر بسیار راحت خواهید بود. پس از اینکه فایل خود را برچسب زدید, می توانید به کار خود ادامه دهید و شاهکار خود را بسازید. تصویری را از گالری گوشی و کتابخانه اپلیکیشن انتخاب کنید و یا اینکه تنها می توانید متنی را اضافه کنید.

قبل از اینکه ویرایش بیشتری انجام دهید, جدا کردن بخشی از تصویر که می خواهید به عنوان برچسب استفاده کنید با استفاده از ابزاری که اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد کار ساده ای است. می توانید با استفاده از مجموعه ای که در این اپلیکیشن وجود دارد, برای ایده های بعدی از آنها الهام بگیرید. با ارتقا دادن اپلیکیشن به Sticker Maker Premium, می توانید تبلیغات مداومی را که در صفحه نمایش شما ظاهر می شوند حذف کنید و به ویژگی های جدید این اپلیکیشن دسترسی سریعتری داشته باشید.

3. Wemoji

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

Wemoji همچنین یک رابط کاربر پسند را در اختیار شما می گذارد تا از ساخت انواعی از استیکرها لذت ببرید. پس از اینکه تصویر خود را اضافه کردید, آپشنی در اختیار شما قرار می گیرد که هم می توانید بصورت مربعی شکل و هم دایره ای شکل تصویر را کراپ کنید و یا اینکه از ویژگی کراپ فری هند استفاده کنید. تصویر را بمنظور اینکه مطمئن شوید که استیکر را با تمامی جزئیات کراپ کرده اید بزرگ کنید.

با در اختیار داشتن آپشنی که می توانید با استفاده از کیبورد ایموجیی را اضافه کنید, قادر به این خواهید بود تا هرگونه استیکری را برای به اشتراک گذاری در واتساپ و سایر سایت های شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

می توانید با استفاده از ذره بینی که در درون اپلیکیشن وجود دارد, تصویری که قصد کراپ کردن آنرا دارید بزرگنمایی کنید. اگر در زمان کراپ کردن تصویر به آن نیازی نداشتید, می توانید با رفتن به تنظیمات از نمایان شدن ذره بین در هنگام کراپ کردن جلوگیری کنید.

4. Sticker Create

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

در مورد بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید باید بگوییم که Sticker Create  به شما امکان ایجاد استیکر خودتان و اشتراک گذاری آنرا در واتساپ می دهد. کارهای زیادی بمنظور طراحی استیکر خودتان می توانید انجام دهید. می توانید ماتیی را به تصویر خود اضافه کنید و یا اینکه کلا تصویر پس زمینه را حذف کنید., همچنین ویژگی هایی همانند فیلترها و افکت هایی برای اضافه کردن رنگی به استیکر شما وجود دارد.

برای دستیابی به ویژگی هایی مانند ویرایش حاشیه و تیرگی آسان است کافی است که به این برنامه بروید. با استفاده از Sticker Create, همچنین می توانید ایموتیکان و یا شکلک هایی را بهمراه کلیپ آرت هایی به آن اضافه کنید. پس از اینکه همه این کارها را انجام دادید, می توانید کار خود را بعنوان تصویری در سایر اپلیکیشن ها همانند بهترین اپلیکیشن های پیام رسان به اشتراک بگذارید.

5. Sticker Maker by Mega Sticker Maker

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

این اپلیکیشن که همچنین Sticker Maker نیز نامیده می شود, یک اپلیکیشن رنگارنگی است که به این لیست اضافه شده است. این اپلیکیشن استیکرها را به دسته های تصویر, شخصی و مرور وب دسته بندی کرده است. می توانید تصویری را از گالری گوشی خود و یا جستجو کردن در اینترنت در این اپلیکشن انتخاب کنید.

می توانید با استفاده از کلیپ آرت و یا متنی, استیکر خود را هایلایت کنید. می توانید پیش نمایشی از نحوه نمایش تصویر خود در واتساپ دریافت کنید که همچنین در سایر برنامه های واتساپ نیز کار می کند.

طراحی ساده و راحت این اپلیکیشن استفاده از آن را برای اشخاص مبتدی برای استفاده و ساخت استیکر راحت می کند.

6. Sticker Studio

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

در مورد بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید باید بگوییم که اپلیکیشن Sticker Studio آپشن های کمی همانند کراپ فری هند و اضافه کردن متن برای سفارشی کردن استیکرهای شما در اختیار دارد. شما می توانید مجموعه ای از استیکرهای نامحدود را در واتساپ ایجاد و آنها را در اندازه های مناسب در این اپلیکیشن مقیاس بندی کنید.

با استفاده از نسخه پروی این اپلیکیشن قادر به دسترسی به فونت های اضافه و رنگ های فریم خواهید بود و همچنین این نسخه تبلیغات را برای شما حذف خواهد کرد. و اگر switch to away from WhatsApp را انتخاب کنید, می توانید در تلگرام از این استیکرها لذت ببرید.

7. Animated Sticker Maker

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

می توانید با استفاده از اپلیکیشن Animated Sticker Maker  در تلگرام از ساخت استیکرهای متحرک لذت ببرید و همچنین قادر خواهید بود تا با استفاده از عکس های دوربین و ویدئو استیکر خود را بسازید و یا اینکه انیمیشن خودتان را طراحی کنید.

زمانیکه استیکر متحرک خود را ساختید, می توانید با استفاده از GIPHY گیف های خود را ایمپورت کنید, از یک استیکر خالی استفاده کنید و یا اینکه از گالری خود ویدئویی را ایمپورت کنید.

ادیت کردن هر کدام از این استیکرهای متحرک آسان است. بمنظور اینکه آنها را جالب تر جلوه دهید, می توانید متن و یا ایموجیی را به آن اضافه کنید.

8. Sticker Maker by Stackify

بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید استیکرهای خود را در دسته های متفاوتی قرار دهید. بسته به سبکی که نیاز دارید, می توانید استیکرهای خود را به حالت عادی و یا متحرک بسازید, و می توانید با استفاده از کراپ های فری هند دایره ای و مستطیلی شکل, تصور خود را کراپ کنید. با استفاده از این اپلیکیشن سازنده استیکر, می توانید متن, براش ها و حاشیه هایی را اضافه کنید و تصویر پس زمینه را حذف کنید.

نمایش این استیکر بسیار خارق العاده است و همچنین می توانید استیکرهای نامحدودی را با استفاده از این اپلیکیشن ایجاد کنید. اگر تمایل داشته باشید می توانید استیکری را که ساخته اید را در واتساپ به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید با پرداخت هزینه ای نسخه پروی این اپلیکیشن را خریداری کنید و از تزئینات بیشتر این اپلیکیشن لذت ببرید و همچنین بدون دیدن تبلیغات از این اپلیکیشن استفاده کنید.

از ساخت استیکر های جالب و به اشتراک گذاری آنها بصورت آنلایت لذت ببرید

در مورد بهترین اپلیکیشن های ساخت استیکر برای اندروید باید بگوییم که استفاده از این اپلیکیشن های ساده کار آسانی است و همچنین می توانید آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما همچنین این اپلیکیشن ها ویژگی های بسیار زیادی دارند که باعث می شوند تا شما از استفاده از آنها لذت ببرید.

همچنین ساخت استیکر با استفاده از ویدئو و GIFs کار آسانی است. این یک روش عالی برای کشف خلاقیت و سرگرمی شما است که باعث می شود به دیگران احساس بهتری را بصورت آنلاین دهید زیرا می توانید استیکرهایی برای اعضای خانواده, دوستان و حتی حیوانات خانگی خود بسازید!

منبع: MAKEUSEOF.COM

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید