راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا _ راهنمای 2021

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا. معرفی 40 کتاب برتر دنیا و راهنمای خرید آنها در سال 2021. بهترین کتاب های رمان کلاسیک, پول و تجارت, توسعه شخصیت, علم و فن آوری و سفر و ماجراجویی.

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در مورد راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا باید بگوییم که وقت خود را با خواندن کتاب های عادی هدر ندهید چون کتاب های زیادی وجود دارند که ارزش خواندن را دارند.

با این وجود, یافتن کتاب هایی که ارزش خواندن دارند, ممکن است زمان بر باشد. به همین دلیل است که ما بهترین کتاب هایی که باید بخوانید را گردآوری کرده ایم تا زندگی شما راحت تر شود. این کتاب دارای 40 کتاب برتر برای خواندن در دسته بندی های محبوب مانند تخیلی, تجارت, توسعه شخصیتی, مسافرت و موارد دیگر است.

بنابراین, اگر از خودتان می پرسید که چه کتابی بخوانم؟ ما به شما خواهیم گفت, این لیست مملو از کتابهای عالی برای خواندن است!

حالا, بیایید تا آنها را مورد بررسی قرار دهیم. فقط کافی است از محتویات به بخش مورد علاقه خود بروید یا پیمایش را شروع کنید.

همچنین می توانید مطالبی را در مورد نحوه فروش آنلاین و نقد و بررسی چندین فروشگاه اینترنتی خلاقانه را مشاهده کنید.

رمان های کلاسیک – خرید بهترین کتاب ها

1. کتاب 1984 نوشته جورج اورل

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

سال 1984 داستان آینده نگرانه ای از یک جهان توتالیتر دیستوپی است که در آن اراده آزاد و عشق ممنوع است. اگرچه سال 1984 از مدتها قبل گذشته است, اما پیشگویی جامعه ای که تحت کنترل ترس و دروغ است اکنون بیش از هر زمان دیگری با زمان حال مرتبط است.

2.  ارباب حلقه ها, نوشته جی. آر. آر تالکین

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

ارباب حلقه ها, راهنمای خرید آنلاین این کتاب . داستان فانتزی تالکین یکی از برترین کتابهایی است که باید در آنجا خوانده شود. مجموعه ای در Middle Earth – دنیایی پر از هابیت, جن, اورک, اجنه و جادوگران – ارباب حلقه ها شما را به یک ماجراجویی باورنکردنی خواهد برد.

3. کتاب بادبادک باز, نوشته خالد حسینی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در مورد راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا باید بگوییم که بادبادک باز, داستانی تکان دهنده غیر معمول, بین پسر ثروتمند و پسر خادم پدرش است. این رمان فراموش نشدنی که در افغانستان در زمان مصیبت و ویرانی اتفاق می افتد, از ابتدا تا انتها شما را مجذوب خود خواهد کرد.

4. هری پاتر و سنگ جادوی نوشته جی کی رولینک

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

این کتاب, پرفروش ترین و موفق ترین کتاب در جهان بوده است. بنابراین, اگر تا به حال, هری پاتر  جی کی رولینگ را نخوانده اید، شاید زمان آن فرا رسیده باشد تا خواندن آنرا شروع کنید. به هری پاتر و همکلاسی هایش بپیوندید زیرا این کتاب, که جزو بهترین کتاب های دنیا به شمار می آید, باید شما را به دنیای جادو و هیولاها منتقل کند.

5. سلاخ خانه شماره پنج, نوشته کورت ونه گات

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

سلاخ خانه شماره پنج, خرید آنلاین این کتاب. مسلما کتاب سلاخ خانه شماره پنج, یکی از بزرگترین کتابهای ضد جنگی است که تا به حال نوشته شده است. این داستان غنی و سرگرم کننده, زندگی بیلی پیلگریم که جنگ جهانی دوم را از منظری عجیب تجربه می کند را دنبال می کند.

6. شیر, جادوگر و کمد لباسی, نوشته سی اس لوییس

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

شیر, جادوگر و کمد بدون شک یکی از بزرگترین کتابهای تمام دوران است. این رمان فانتزی مشهور در نارنیا, محل زندگی جانوران افسانه ای, حیوانات سخنگو و پادشاهی های جنگی می گذرد. داستان گروهی از بچه های مدرسه است که درگیر سرنوشت این دنیای باورنکردنی می شوند.

7. کشتن مرغ مقلد, نوشته هارپر لی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

کشتن مرغ مقلد, یکی از برترین کتابهایی است که باید در تمام دوران خوانده شود. این داستان که در سال 1960 منتشر شد, زندگی در Deep South را در اوایل قرن 20 از طریق داستان مردی متهم به جنایت وحشتناک بررسی می کند. این داستان, بسیار تکان دهنده, طنزآمیز و گیرا است.

8. دزد کتاب, نوشته مارکوس زوساک

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

دزد کتاب, داستان شجاعت, امید و دوستی در زمان استبداد نازی است. این رمان که توسط خود مرگ روایت می شود, باعث می شود تا زمانیکه در حال خواندن فصل های این کتاب هستید, نفستان در سینه از شدت هیجان حبس شود.

9. بلندی های بادگیر, نوشته امیلی برونته

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

بلندی های بادگیر, یک رمان کلاسیک است که در سال 1847 منتشر شد. این داستان هولناک که در یک سرزمین خلوت انگلیسی اتفاق می افتد, درباره مبارزه کاترین ارنشاو و هیثکلیف با عشق, خیانت و انتقام است. اگر عاشق رمان های دراماتیک هستید, این کتاب را به لیست کتابهایی که باید بخوانید اضافه کنید.

10. ناتور دشت, نوشته جی. دی سالینجر

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

ناتور دشت, داستان رسیدن به سن بلوغ است. داستان سفر هولدن کالفیلد شانزده ساله در مورد عصبانیت و بیگانگی در حالی است که او مدرسه مقدماتی خود را ترک می کند و به شهر نیویورک نقل مکان می کند.

11. جین ایر, نوشته شارلوت برونته

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

جین ایر, اغلب یکی از کتابهایی است که باید در تمام دوران خوانده شود. این فیلم احساسات و تجربیات یک زن قوی و ناگسستنی را دنبال می کند که علیرغم دوران کودکی آشفته و جامعه جنسیتی و سرکوب شده ملکه ویکتوریا, به رشد اخلاقی و روحی خود ادامه می دهد.

12. مزرعه حیوانات, نوشته جورج اورل

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

مزرعه حیوانات, خرید آنلاین این کتاب. اوورل در این کتاب, افسانه ای از انقلابی علیه استبداد می گوید که به تمامیت خواهی ناعادلانه تر ختم می شود. حیوانات مزرعه مملو از آرمان گرایی و تمایل به ایجاد دنیایی از عدالت, برابری و پیشرفت هستند. با این حال, رژیم جدید سعی می کند همه جنبه های زندگی حیوانات را کنترل کند.

13. فارنهایت 451, نوشته ری بردبری

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

دنیای دیستوپی ری بردبری, وابستگی جوامع غربی به رسانه ها را روشن می کند. وظیفه شخصیت اصلی این است که هر کتابی را که پیدا می کند بسوزاند – تا زمانی که شروع به زیر سوال بردن همه چیز کند. با توجه به وضعیت سیاست و مسائل روز دنیا, این یکی از بهترین کتاب هایی است که باید در زندگی بخوانید.

14. زنان کوچک, نوشته لوییزا می الکات

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

این کتاب, داستان چهار خواهر با شخصیت های بسیار متفاوت و بسیار برجسته و منحصر به خود است. همانطور که ما بیشتر با نقطه ضعف ها, شادی ها, چالش ها و ترس های زندگی آنها مواجه می شویم, بیشتر درگیر این داستان می شویم .

15. تار شارلوت, نوشته ئی. بی. وایت

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

تار شارلوت, یادآور خوبی برای مهربانی با همه موجودات زنده است. این داستان جادویی در مزرعه ای اتفاق می افتد که در آن دختر کوچکی سعی می کند بچه خوک خود را از کشتار نجات دهد. Fern, دختر کوچکی است که از دوستان مزرعه اش برای اجرای طرح هوشمندانه اش کمک می گیرد.

16. فرانکشتاین, نوشته مری شلی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

خرید آنلاین کتاب فرانکشتاین. مری شلی, نویسنده انگلیسی در این کتاب به داستان ویکتور فرانکنشتاین می پردازد, دانشمند جوانی که هیولایی می آفریند و آن را زنده می کند. این رمان جذاب سوالاتی را در مورد آنچه ما را انسان می سازد و عشق و مهربانی در واقع به چه معناست را در ما بر می انگیزد.

17. موش ها و آدم ها, نوشته جان اشتان بک

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در مورد راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا باید بگوییم که کتاب موش ها و آدم ها باید جزو بهترین کتاب هایی باشد که شما قصد داشته باشید تا آنرا بخوانید. این داستان که در مورد Great Depression است, داستان بحث برانگیز دوستی بین دو کارگر مهاجر در کالیفرنیا است. سرشار از امید و تراژدی, این دو به رویای مالکیت زمین و حیوانات خانگی می پردازند.

18. راهنمای مسافران مجانی کهکشان, نوشته داگلاس آدامز

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در فیلم نگهبانان کهکشان, آرتور دنت یک ماجراجویی خنده دار و فوق العاده را در میان ستارگان آغاز می کند. او یاد می گیرد که جهان را جدی نگیرد زیرا با انواع شخصیت های جالب آشنا می شود.

19. گتسبی بزرگ, نوشته اف. اسکات فیتزجرالد

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

گفته می شود که گتسبی بزرگ اسکات فیتزجرالد رمان اصلی Jazz Age است. این رمان که در سال 1922 در میان افراط و تفریطی غیرقابل وصف اتفاق می افتد, مبارزه مردی را برای به دست آوردن عشق زنی که شیفته اوست را نشان می دهد.

بهترین کتاب های پول و تجارت _ خرید بهترین کتاب ها

20. بیندیشید و ثروتمند شوید, نوشته ناپلئون هیل

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

بیندیشید و ثروتمند شوید یکی از بهترین کتاب های پرفروش کلاسیک است که میلیون ها نسخه در سراسر جهان فروخته است. این برنامه مملو از نکات, تکنیک ها و استراتژی های پولساز است. اگر می خواهید طرز فکر خود را در مورد پول تقویت کنید, این کتاب به طور بالقوه می تواند زندگی شما را به طور کامل تغییر دهد.

21. پدر پولدار, پدر بی پول, نوشته رابرت تی. کیوساکی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

پدر پولدار, پدر بی پول, توضیح می دهد که چگونه افراد ثروتمند و افراد فقیر تفکر متفاوتی دارند. این کتاب اعتقادات رایج درباره پول را به چالش می کشد و توضیح می دهد که چگونه برای ثروتمند شدن نیازی به درآمد بالا ندارید.

22. سرمایه گذار هوشمند, نوشته بنجامین گراهام

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

سرمایه گذار هوشمند, خرید این کتاب. اگر می خواهید نحوه سرمایه گذاری را بیاموزید, این کتاب را به لیست بهترین کتاب هایی که باید بخوانید, اضافه کنید. بنجامین گراهام نویسنده یکی از بزرگترین مشاوران سرمایه گذاری قرن بیستم محسوب می شود. در کتاب سرمایه گذار هوشمند, شما با فلسفه گراهام در مورد “سرمایه گذاری با ارزش” و چگونگی توسعه استراتژی های بلند مدت که توسط موفق ترین سرمایه گذاران در جهان استفاده می شود, آشنا خواهید شد.

23. اصول, نوشته ری دالیو

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

شرکت سرمایه گذاری ری دالیو, Bridgewater Associates, بیشتر از هر صندوق ریسک دیگری در تاریخ برای مشتریان خود درآمد کسب کرده است. در کتاب اصول, دالیو هر آنچه را که در طول سالها در مورد سرمایه گذاری, تجارت و زندگی آموخته است به اشتراک می گذارد.

24. تاثیر, روانشناسی ترغیب, نوشته رابرت بی. سیالدینی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در این کتاب پرفروش نیویورک تایمز ، DR. رابرت بی. سیالدینی روانشناسیی که در پس تاثیر وجود دارد – و نحوه به کارگیری اصول متقاعدسازی در تجارت و زندگی روزمره را آشکار می کند.

بهترین کتاب های توسعه شخصیت _ خرید بهترین کتاب ها

25. آیین دوست یابی, نوشته دیل کارنگی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

کتاب خودیاری کلاسیک دیل کارنگی که برای اولین بار در سال 1936 منتشر شد, تحولی را در کتاب های خودیاری بوجود آورد. کتاب آیین دوست یابی, روشهای ساده ای را برای بهبود روابط خود و در نتیجه, تجارت و زندگی شخصی شما را به شما آموزش می دهند.

26. قدرت عادت, نوشته چالرز دوهینگ

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

اگر تا به حال سعی کرده اید عادت خود را بدون موفقیت تغییر دهید, این کتاب, بهترین کتابی است که در این مورد می توانید خریداری کنید. در کتاب قدرت عادت, چارلز دویگ ماهیت توانمندسازی نحوه شکل گیری عادات و – مهمتر از همه – نحوه تغییر آنها را خواهید آموخت.

27. نیروی حال, نوشته اکهارت تولی

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

کتاب نیروی حال, یکی از بهترین کتاب هایی پرفروش است و بیش از دو میلیون نسخه فروش داشته و به بیش از 30 زبان ترجمه شده است. این کتاب پیشگامانه می تواند تجربه زندگی شما را کاملاً متحول کند و زندگی شما را در این روند بسیار شادتر و مرفه تر می کند.

28. The Body Keeps the Score: Brain, Mind, and Body in the Healing of Trauma , نوشته دکتر بسل ون در کلک.

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

دکتر بسل ون در کلک, یکی از برجسته ترین متخصصان جهان در زمینه ضربه است – چیزی که تقریباً همه تا حدی آن را تجربه می کنند. کتابThe Body Keeps the Score علم پشت آسیب های روحی و روانی را باز می کند و مسیرهای جدیدی را برای بهبود ارائه می دهد.

بهترین کتاب های علم و فن آوری _ خرید بهترین کتاب ها

29. تاریخ مختصری از زمان, نوشته استیفن هاوکینگ

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

در مورد راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا باید بگوییم که کتاب تاریخ مختصری از زمان استیفن هاوکینگ یکی از مشهورترین کتابهای علمی است. این کتاب درباره تاریخ کیهان شناسی و توسعه آن از یونان باستان تا دهه 1980 است.

30. Freakonomics: A Rogue Economist Explores the Hidden Side of Everything نوشته استیون دی لویت

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دنیا

اگر به حقیقت پشت موضوعات بحث برانگیز اجتماعی علاقه دارید, این کتاب باید در لیست کتاب های ضروری شما باشد. نویسندگان حقایق مربوط به مسائل مانند جنایت, خرید و مواد مخدر را فاش می کنند.

31. عصر سرمایه داری نظارتی, نوشته شوشانا زوباف

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

عصر سرمایه داری نظارتی, یکی از برترین کتاب هایی است که باید در زمینه فناوری خوانده شود. نویسنده به اینکه چگونه داده های شخصی به شکل جدیدی از سرمایه تبدیل شده است دیدگاهی را می دهد.

32. دره وهمی, نوشته آنا وینر

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

دره وهمی, خرید این کتاب. آنا وینر, درباره فرهنگ کاری دیوانه وار, مهم و غالباً توهم زا در دره سیلیکون می نویسد و اینکه چگونه هزاره ها در فناوری با داشتن یک زندگی مولد مصرف می شوند. دره عجیب و غریب یکی از آن کتابهایی است که همه باید بخوانند.

بهترین کتاب های سفر و ماجراجویی _ خرید بهترین کتاب ها

33. در جاده, نوشته جان کرواک

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

با الهام از ماجراجویی های واقعی کرواک, کتاب در جاده, داستان دو دوست را روایت می کند که در یک سفر جاده ای در سراسر کشور به دنبال معنا و تجربه های غنی هستند.

34. یادداشت هایی از یک جزیره کوچک, نوشته بیل بروسون

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

در کتاب یادداشت هایی از یک جزیره کوچک, بیل برایسون تفسیری خنده دار از زندگی خود در انگلستان – از مرکز دولت در خیابان داونینگ,لندن, تا لوخ نس در ارتفاعات اسکاتلند را به اشتراک می گذارد.

35. Vagabonding نوشته رولف پاتس

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

Vagabonding شاید تنها راهنمای سفری باشد که همیشه به آن نیاز دارید. این کتاب توصیه شده, نکاتی کاربردی در مورد چگونگی سفر ایمن و خودجوش و فلسفه هایی که برای لذت بردن از سفر در طول زندگی نیاز دارید را ارائه می دهد.

36. وحشی, نوشته شرل استرید

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

وحشی, خرید آنلاین این کتاب. شریل استرید, تصور می کرد که همه چیز را در 22 سالگی از دست داده است. سپس مرگ مادرش, مشکلات خانوادگی و طلاق او را به تصمیمی ناخواسته کشاند – پیاده روی بیش از هزار مایل از مسیر کرست اقیانوس آرام. وایلد به شما انگیزه می دهد تا ارزش و توانایی های واقعی خود را ببینید.

بهترین کتاب های تاریخی و بیوگرافی _ خرید بهترین کتاب ها

37. انسان خردمند: تاریخ مختصر بشر, نوشته یووال نوح هراری

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

اگر به دنبال کتاب های جالب برای خواندن هستید, کتاب انسان خردمند باید در لیست شما باشد. در آن به توسعه انسان از مراحل اولیه تا کنون اشاره شده است. نویسنده همچنین نشان می دهد که چگونه سیستم های کنونی جهان ما انتخاب و سازگاری طبیعی را کنار می گذارند.

38. راهی طولانی بسوی آزادی, نوشته نلسون ماندلا

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

لیست زندگینامه هایی که باید بخوانید تقریباً همیشه شامل این کتاب فوق العاده است. ماندلا نوشتن این زندگینامه را در زندان آغاز کرد و درست قبل از ریاست جمهوری آفریقای جنوبی آن را به پایان رساند. این داستان الهام بخش نگاهی اجمالی به پایان آپارتاید و نابرابری آشکار در کشور دارد.

39. The Rise and Fall of the Dinosaurs: A New History of Their Lost World نوشته استیون ال. بروست

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

آیا به نظر شما دایناسورها جذاب هستند؟ اگر چنین است, این یکی از کتابهایی است که باید در این زمینه بخوانید. استیو بروست دایناسورهای متفاوتی را که در این سیاره پرسه می زدند و دنیاهای مختلفی که در آن زندگی می کردند را فاش می کند.

40. تاریخچه کوتاه تقریبا همه چیز, نوشته بیل بروسون

راهنمای خرید 40 کتاب برتر دن

در یک تاریخچه کوتاه از تقریباً همه چیز, برایسون سعی می کند تاریخ زمین را خلاصه کند. او تقریباً در مورد هر جنبه ای از این سیاره صحبت می کند – نحوه شکل گیری آن, وزن آن, اندازه آن, مراحل طی کردن آن, خطرات ذاتی آن و چگونگی تکامل انسان ها. اگر عاشق علم و تاریخ هستید, این کتاب برای شما ضروری است.

منبع: OBERLO.COM

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید