با این برنامه های ردیاب شخصی اندروید ، دوستان خود را سریع تر پیدا کنید

بهترین اپلیکشین ردیاب شخصی اندروید

آیا تابه‌حال با برنامه‌های ردیاب شخصی اندروید کار کرده‌اید؟ شاید دوست داشته باشید موقعیت خانواده و دوستان خود را در گوشی اندروید پیدا کنید، حال با استفاده از این برنامه‌های ردیاب شخصی اندروید به راحتی می‌توانید افراد مورد نظر خود را با GPS ردیابی کنید.

اگر به دنبال برنامه‌های ردیاب، جی‌پی‌اس و یا موقعیت‌یاب اندروید هستید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

اپلیکیشن ردیاب گلیمپس (Glypmse)

گلیمپس در حال حاضر یکی از بهترین ردیاب‌های اندروید در گوگل پلی است. در اصل این برنامه یک ردیاب شخصی برای به اشتراک‌گذاری مکان و موقعیت خود با دوستان و خانواده خواهد بود.

یکی از بهترین امکانات موجود روی این اپلیکیشن، عدم نیاز به ثبت‌نام و یا وارد کردن اطلاعات اضافی است. تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت پایدار و آنتن دهی جی‌پی‌اس است.

گلیمپس در سیستم داخلی دارای یک کش ناپایدار بوده تا امنیت را برای کاربران حفظ کند، تمامی موارد پس از چند لحظه روی برنامه پاک می‌شود تا اطلاعات اضافی برای افراد نامربوط یا شخص ثالث ارسال نشود. گاهی اوقات یادمان می‌رود که جی‌پی‌اس گوشی را خاموش کنیم، بنابراین گلیمپس این عملیات را به‌منظور جلوگیری از ردیابی به وسیله دیگران، انجام می‌دهد.

لینک دانلود گلیمپس

اپلیکیشن Sygic Family Locator

این اپلیکیشن ردیاب شخصی برای خانواده‌های ساخته شده که تمایل دارند مکان‌هایی را که فرزندان آن‌ها می‌رود، کنترل کنند و تحت نظر داشته باشند. با این سیستم می‌توانید گزینه ارسال موقعیت به هنگام شخص را نیز فعال کنید تا به صورت به هنگام و در لحظه موقعیت برای شما ارسال شود. البته در این اپلیکیشن یک سیستم پیام‌رسان داخلی نیز برای ارتباط بیشتر افراد گذاشته شده است.

البته علاوه بر سیستم نظارتی این برنامه ، Sygic Family Locator دارای یک دکمه کمک یا SOS نیز هست که در زمان ممکن با لمس این دکمه سریعا موقعیت مکانی شخص مورد نظر ، مشخص خواهد شد.

در این نرم‌افزار می‌توان گزینه اعلان را نیز فعال کرد تا در زمانی که فرزندان به مکان یا موقعیت خاصی رسیدند، این اعلان برای والدین ارسال شود. روی اپلیکیشن می‌توان محدوده قرمز نیز تعریف کرد تا با وارد شدن افراد به این ناحیه، سیستم اطلاع رسانی کند.

لینک دانلود Sygic Family Locator

اپلیکیشن ردیاب شخصی Find My Friends

بسیاری از افراد دوست دارند که موقعیت مکانی دوستان خود را بر اساس شماره همراهشان پیدا کنند. اما خب این مساله بسیار نشدنی و سخت است. یکی از اپلیکیشن های ردیاب شخصی برای سهولت این کار، Find My Friends است که می‌توان با استفاده از آن موقعیت مکانی دوستان خود را دید و یا موقعیت مکانی خود را برای آن‌ها به اشتراک گذاشت.

این اپلیکیشن قابلیت‌های دیگری نیز دارد که به‌عنوان‌مثال می‌توان به اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی به صورت لحظه‌ای، سیستم پیام‌رسان داخلی، سیستم مسیریاب و محاسبه‌گر زمان برای مسیرها اشاره کرد. همچنین می‌توانید روی این برنامه موقعیت مکانی خود را فعال یا غیرفعال کنید و تنظیماتی برای این‌که چه افرادی بتوانند شما را ردیابی کنند نیز وجود دارد.

لینک دانلود Find My Friends

اپلیکیشن ردیاب A-GPS Tracker

با این‌که اپلیکیشن های موجود در این زمینه بیشتر برای نظارت روی افراد خانواده به کار گرفته می‌شوند اما برای افرادی که همواره در مسیر هستند نیز بسیار مناسب خواهند بود.

در مسیرهای کوه‌پیمایی به سختی می‌توان مسیریابی کرد یا حتی به جی‌پی‌اس دست یافت. اما با استفاده از اپلیکیشن A-GPS Tracker به راحتی می‌توان در تمام مسیرها ردیاب شخصی را فعال کرد.توسعه‌دهندگان این برنامه، پایه و اساس آن را بر سیستم‌های کوه‌نوردی و مناطقی که جی‌پی‌اس در آن آنتن دهی کمتری دارد ، راه‌اندازی کرده‌اند. نقشه‌های موجود در این برنامه حتی ارتفاع ، لتیتود و لانگیتود را نیز در نظرمی گیرند به صورتی که موقعیت کاربر هم بر اساس درجه‌ها و هم بر اساس استاندارد UTM-WSG84 در نظر گرفته می‌شود. شما همچنین می‌توانید مسیرهای پیموده شده سایر کاربران متصل در برنامه را ببینید و یا اگر از شما خیلی دور شدند ، به شما اطلاع داده شود.

لینک دانلود A-GPS Tracker

اپلیکیشن پرطرفدار گوگل مپس (Google maps)

آیا می‌دانستید گوگل مپس نیز دارای سیستم ردیاب شخصی است؟

این سیستم موجود به میزان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی دوست یا افراد خانواده بستگی دارد. البته برای مواردی که دوستان یا گروهی نیاز دارند تا در موقعیت مشابه یک ملاقات ترتیب دهند، بسیار کاربردی و عالی است.

برای این‌که بتوانید سیستم اشتراک‌گذاری موقعیت خود را در گوگل مپس فعال کنید روش زیر را دنبال نمایید:

 • برنامه گوگل مپس را باز کنید
 • قسمت Menu را از گوشه بالا سمت چپ باز کنید
 • گزینه Location Sharing را انتخاب نمایید
 • روی گزینه Add People در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید
 • میزان زمان در دسترس بودن موقعیت مکانی خود را برای ردیابی شخصی مشخص کنید
 • فردی را که می‌خواهید برای او موقعیت مکانی خود را ارسال کنید از میان مخاطبین انتخاب نمایید

توجه داشته باشید اگر عضو یک گروه فامیلی گوگل باشید می‌توانید به جی‌پی‌اس هر کدام از اعضا دسترسی داشته باشید.

لینک دانلود گوگل مپس

 

اپلیکیشن ردیابی همسر

موضوعی که این روز ها بیشتر از هر چیز دیگر به چشم می خورد خیانت است.خیانت در هر حوضه ای که باشد بد و ناشایست است و این موضوع را از هر فردی بپرسید تایید می کند.اما به راستی چه چیزی سب ساز این کار ناشایست می شود و خانواده ها را تا مرز نابودی می کشاند اگر شما هم کنجکاوید بدانید با ما همراه باشید.

پیش از هر چیزی باید اعلام کنم نویسنده این مطلب همانند تمامی افراد جامعه خیانت را امری نادرست می داند و هیچ کدام از دلایلی که بیان می شود توجیح کننده زشتی این کار نیست.

 1. کنجکاوی

همه انسان ها از سنی خاص به بلوغ جنسی می رسند ولی این بلوغ به معنای کامل شدن آنها و رسیدن به درک درست از زندگی نیست.مثلا بسیاری از مرد هایی که به بلوغ فکری نرسیدن دست به کنجکاوی های جنسی در حوضه هایی خارج از رابطه زناشویی می زنند و فکر می کنند مخفیانه بودن این کار می تواند خانواده کوچک شان را از ویرانی نجات دهد که البته در اشتباه هستند.

 1. بی حد و مرز بودن

بسیاری از مرد ها برای کاهش فشارهایی در مسیر زندگی بینند روی به مواد مخدر و مشروبات الکی می آورند که خود محرکی کافی برای افتادن در دام خیانت است.چراکه در این فضا ها همیشه افرادی وجود دارند که فرد را به سمت خیانت سوق دهند.

 1. احساس پوچی

برخی مرد ها به دلیل اعتماد به نفس پایینی که دارند دائم احساس می کنند نسب به سایرین در جایگاه پایین تری هستند و این موجب می شود که همسرشان به آنها افتخار نکند از این رو به رابطه های ناپایدار خیانت روی می آورند تا در ارتباط های کوتاه مدت احساس حقارت خود را از بین ببرند.

 1. عاطفی بودن

بخشی از جامعه بزرگ مرد ها تنها با زن ها نیاز عاطفی خود را التیام می بخشند و وقتی همسرشان نمی تواند نیاز های شان را به دلایل شخصی پوشش دهد به جای روی آوردن به دوست هایشان سمت زن دیگری می روند تا با آرامش موقتی خود آسایش آینده زندگی شان را نابود کنند.

سعی کنید همیشه برای همسرتان بهترین باشید

زنی که برای همسرش از لحاظ ظاهری و باطنی بهترین باشد همسرش را بیشتر به سمت خود جذب می کند و مانند مسیریابی دقیق همواره همسرش را در مسیر درست نگه می دارد.

در برابر اعتیاد های کوچک هم حساس باشید

هر زندگی ای باید قوانین شفاف و مشخصی داشته باشد تا افراد با پیروی از آنها رابطه شان را حفظ کنند.مثلا اگر شما در ابتدا به همسرتان یاد آور شوید اعتیاد از هر شکل و شمایلی اش را نمی پذیرید او نیز متوجه می شود مواد مخدر حتی کم اش هم خط قرمز شماست.

از نرم افزار ردیاب استفاده کنید

برای اینکه همسرتان را از خطرات خیانت دور کنید روی دستگاه اندرویدی نرم افزار ردیابی پیجو را نصب کنید تا با ردیابی نامحسوس همسرتان از بیراه رفتن اش جلوگیری نمایید.

ویژگی پیجو

ردیابی شماره تلفن

منبع: MAKEUSEOF

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید