هواوی میت 30 با بدنه یکپارچه شیشه ای رونمایی خواهد شد

هواوی میت 30

هواوی به‌زودی گوشی پرچم‌دار بعدی خود، میت 30 را رونمایی خواهد کرد. گزارش جدید نشان می‌دهد هواوی میت 30 به بدنه یکپارچه شیشه‌ای مجهز می‌شود.

Mate 30 پرچم‌دار بعدی شرکت هواوی ، یکی از بهترین گوشی‌های سال 2019 خواهد بود که در سه نسخه ، میت 30 لایت، میت 30 پرو و میت 30 معمولی ، پاییز سال 98 رونمایی می‌شود. در گزارشی جدید به این نکته اشاره شده که این گوشی با یک بدنه تمام شیشه‌ای و بدون قاب فلزی عرضه می‌شود. شرکت چینی قصد دارد با این کار آینده طراحی گوشی‌های هوشمند را تغییر دهد.

اوایل امسال شرکت چینی ویوو نیز طرح مفهومی یک گوشی با بدنه تمام شیشه‌ای را رونمایی کرد. بنابراین احتمال عرضه گوشی پرچم دار هواوی، با چنین طراحی بدنه‌ای ، کم نیست ، چرا که هواوی همواره به دنبال عرضه بهترین‌ها در نوع خود و روی گوشی پرچم‌دار شرکت است.اگر این گوشی با یک بدنه یکپارچه شیشه‌ای ساخته شود، بنابراین مشکلاتی نیز به همراه خواهد داشت. به طور مثال حفره سیم‌کارت و یا کارت حافظه چه خواهد شد؟ شاید هواوی میت 30 به تکنولوژی eSIM مجهز شده و این مشکل را نیز پشت سر بگذارد.

برای دکمه‌های روی گوشی نیز، هواوی می‌تواند تکنولوژی دکمه‌های حساس به فشار را به کار بگیرد. همچنین برای شارژ شدن هم می‌توان به سیستم شارژ بی‌سیم متکی بود. بنابراین از لحاظ پیاده سازی موارد مختلف روی این گوشیبا بدنه یکپارچه شیشه‌ای مشکلی نخواهیم داشت.

البته هنوز مشخصات دقیق از میزان طراحی گوشی در دسترس نیست اما می‌توان در آینده نزدیک جزییات بیشتری در این مورد را بررسی و تحلیل کرد، هر چند ریسک انجام این نوع طراحی برای یک گوشی پرچم‌دار که بیش از نیمی از فروش سالیانه یک شرکت را تامین می‌کند، بسیار بالا است.

منبع: GIZMOCHINA

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید