برای گلخانه خانگی این وسیله کاربردی کنترل دما و رطوبت را امتحان کنید

کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی

اگر به ساخت گلخانه خانگی فکر می کنید، استفاده از وسیله اعلام دما و رطوبت Govee H5051 وای فای بسیار عالی است. این گجت می‌تواند دمای گلخانه خانگی را به همراه میزان رطوبت آن به صورت لحظه‌ای برای گوشی شما ارسال کند.

 

اگر گلخانه بزرگ دارید، یا از گلخانه‌های خانگی استفاده می‌کنید، اگر در کار تولید و کشت قارچ هستید، یا خوراکی‌های مختلف کشت می‌کنید، استفاده از ابزار برای کنترل دما و محیط گیاهان گلخانه امری بسیار ضروری به شمار می‌رود. گجت Goovee H5051 می‌تواند این اطلاعات را به صورت وای فای روی گوشی شما در لحظه ارسال کند و اطلاعاتی نظیر زیاد و کم شدن میزان رطوبت و دما را به صورت آنی اطلاع دهد.

مشخصات گجت کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی

کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی

در کنار دستگاه H5051 ، یک پایه نگه‌دارنده نیز وجود دارد که می‌توان آن را در دو وجه ایستاند. این پایه می‌تواند به صورت رومیزی یا نصب بر روی دیوار قرار بگیرد. این نوع حالت می‌تواند برای انواع گلخانه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

روی دستگاه کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی ، سه باطری قلمی قرار می‌گیرد که شما می‌توانید از باتری‌های شارژ شونده استفاده کنید تا مشکل باتری نداشته باشید.

در دستگاه یک ال سی دی کوچک قرار دارد که میزان رطوبت و دما را نشان می‌دهد.

دستگاه Govee را می‌توان به وسیله اپلیکیشن خانه هوشمند Govee کنترل کرد.  اطلاعات گجت مستقیما به روی برنامه ارسال می‌شود.

گلخانه خانگی

روی اپلیکیشن حتی میزان تغییرات دما و رطوبت را به صورت نمودارهای دقیقه‌ای و روزانه نیز می‌توانید مشاهده کنید.

اتصالات بلوتوث و وای فای

دستگاه کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی Govee H5051 با هر دو اتصال بلوتوث و وای فای کار می‌کند. یکی از مشکلاتی که این برنامه به همراه دارد، عدم تنظیم محدوده و آستانه‌های دما و رطوبت در زمان اتصال با وای فای است و برای این کار باید حتما از طریق بلوتوث به دستگاه متصل شویم. یکی از قابلیت‌های مناسب روی دستگاه کنترل دمای گلخانه خانگی، صدای هشدار است که زمان افزایش دما یا افزایش و کاهش رطوبت، این صدای هشدار ، روشن می‌شود.


بیشتر بخوانید:


نمودارها و داده‌های برنامه

درست همانند زنگ هشدار در صورت رسیدن به آستانه دما یا رطوبت، کنترل‌کننده گلخانه خانگی در زمان جمع‌آوری اطلاعات بسیار عالی عمل می‌کند. نمودارهای این برنامه بسیار عالی و دقیق است و از تفاوت‌های ثانیه تا سالانه نیز می‌توانید اطلاعات را روی آن بررسی کنید. حتی می‌توانید تمام اطلاعات را در یک بازه مشخص به فایل اکسل ارسال کرده و ذخیره نمایید.

کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی

برای بررسی صدای هشدار، سنسور را در زیر نور آفتاب مستقیم ، بخش نورگیر گلخانه قرار داده‌ایم، جایی که در تابستان دمای آفتاب به بیش از 45 درجه سانتی گراد می‌رسد و طبیعتا در چنین شرایطی گیاهان خشک خواهند شد. می‌توان این بخش از گلخانه را با زدن سایه بان و یا استفاده از نورگیرهای خورشیدی و ذخیره‌سازی انرژی پوشاند.

در زمان آزمایش صدای هشدار، این زنگ بسیار دقیق عمل می‌کند. اگر آستانه را روی 40 درجه تنظیم کنیم، همواره در زمان درست، هشدار ارسال می‌کند و روی گوشی مطلع می‌شویم. این اعلان باعث شده تا بتوانیم میزان کشت بیشتری داشته باشیم.

Govee H50501

این اپلیکیشن و گجت گلخانه خانگی در مقایسه با سایر دستگاه‌های کنترل دما و رطوبت سنتی، بسیار دقیق عمل می‌کند و نه تنها با نمودارهای متنوع می‌تواند شما را برای کشت محصول بیشتر کمک کند، بلکه با هشدارهای به موقع ، از بین رفتن محصولات را نیز محدود خواهد کرد.

کنترل دما و رطوبت گلخانه خانگی

قیمت دستگاه

این دستگاه با 50 دلار قیمت به نظر گجت ارزان‌قیمتی به شمار می‌رود، مخصوصا برای آن دسته از افرادی که گلخانه‌های بزرگ‌تری دارند و نیاز به کنترل دما و رطوبت بهتر و بیشتر.

منبع: MAKEUSEOF

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید