تشخیص بیماری دیابت به وسیله اپل واچ به زودی امکان پذیر خواهد شد

تشخیص بیماری دیابت با اپل واچ

به زودی اپلیکیشن مراقبت‌های بهداشتی اپل برای تشخیص بیماری دیابت در اپل واچ به کار گرفته خواهد شد.ابتدای سال 2019 ، تیم کوک مدیر اپل اعلام کرد که سیستم مراقبت‌های بهداشتی این شرکت به بزرگ‌ترین خدمت اپل به جامعه بشریت تبدیل خواهد شد. در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه اپل واچ می‌تواند بیماری دیابت را تشخیص دهد.

اپل در رابطه با برنامه ارتقا سیستم مراقبت‌های بهداشتی با مشکلات زیادی روبرو شده و بسیاری از اعضا گروه از آن خارج شدند. بر اساس گزارش منابع موثق، یک نوع دو دستگی در برنامه‌های موجود روی این سیستم در حال شکل‌گیری است و در حال حاضر هیچ نوع مدیریتی روی آن وجود ندارد.

این گزارش اعلام کرده که برخی از کارکنان به شدت در حال کار و بررسی روی افزودن قابلیت‌های جدید در این پروژه هستند اما برخی دیگر کار را رها کرده و از گروه خارج شده‌اند. بیشتر مشکل هم به دلیل نبودن مدیریت روی پروژه به وجود آمده است. در این گزارش آمده که نیمی از کارکنان این پروژه به دنبال گسترش اپلیکیشن مراقبت‌های بهداشتی اپل و دستیابی به راهکارهایی هستند که سایر ابزارهای سلامتی و درمانی از آن بهره می‌برند.

البته در نهایت هر سیستم مراقبت و سلامتی باید ریسک‌پذیری پایین داشته باشد تا جان بیمار را به خطر نیندازد. جدا از گزارش ، سیستم مراقبت‌های بهداشتی اپل هنوز هم یک اولویت برای این شرکت به شمار می‌رود.


بیشتر بخوانید:


تشخیص بیماری دیابت با سیستم مراقبت‌های بهداشتی اپل

اکثر قابلیت‌های سیستم مراقبت‌های بهداشتی اپل در اپل واچ دیده می‌شود. کنترل‌کننده ضربان قلب روی این ساعت تا الان جان بسیاری را نجات داده است و همچنین روی اپل واچ سری 4 نیز یک ECG یا الکتروکاردیوگرام قرار داده شده تا ضربان قلب غیر معمول را بسنجد و ثبت کند. البته از سوی دیگر سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 نیز به ECG مجهز است هر چند که هنوز تاییدیه FDA دریافت نکرده و فعلا فعال نخواهد شد.

یکی از ایده پردازان این جریان جف ویلیامز است که می‌توان از او به عنوان تولیدکننده ایده وجود حس‌گرهای سلامتی روی اپل واچ نام برد تا این ساعت فقط  یک اسمارت واچ زیبا و فقط برای مد نباشد و استفاده‌های دیگری از آن صورت بگیرد.

شرکت اپل برای تشخیص بیماری دیابت به وسیله سیستم مراقبت‌های بهداشتی خود، راهکارهای جدیدی در نظر گرفته است. با این اوصاف بیماران دیابتی می‌توانند با وجود اپل واچ میزان گلوکوز خون را بسنجند و دیگر نیازی به سوراخ کردن انگشت و نمونه گیری از خون نباشد. در حال حاضر برای تشخیص بیماری دیابت ، بیماران باید از خون خود نمونه‌برداری کنند و میزان گلوکوز را با دستگاه‌های نمونه‌برداری خانگی بسنجند.

اگر اپل بتواند اپل واچ خود را به سیستمی برای تشخیص بیماری دیابت تبدیل کند، بخش بزرگی از مشکلات بیماران دیابتی را حل خواهد کرد. اگر اپل بتواند به چنین سیستم دست پیدا کند، می‌تواند بیش از 48 درصد فروش ساعت‌های هوشمند خود را افزایش دهد.

منبع: PHONEARENA

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید