تصاویر صفحه نمایش هواوی میت 30 پرو ( Mate 30 pro ) لو رفت

این هفته اطلاعات زیادی از گوشی هواوی میت 30 پرو به دست رسید. حال تصاویر صفحه نمایش هواوی میت 30 پرو ( Mate 30 pro ) نیز لو رفته که نشان‌دهنده جزییات بسیاری از گوشی پرچم‌دار بعدی هواوی خواهد بود.

هفته گذشته اطلاعاتی در مورد ترکیب و چینش دوربین گوشی هواوی میت 30 پرو به دست آمد. به صورتی که چینش دوربین شبیه به هواوی میت 20 پرو اما در یک قاب دایره‌ای شکل خواهد بود. دیروز نیز اطلاعاتی در مورد ساخته شدن گوشی از شیشه شنیدیم.

تصاویر صفحه نمایش هواوی میت 30 پرو

اما امروز تصاویر جدیدی از بدنه و صفحه نمایش هواوی میت 30 پرو لو رفت که در این تصاویر می‌توان گوشی را به صورت کاملا واضح‌تری دید. در ابتدا گفته شده بود که این گوشی به صفحه نمایش پانچ مجهز می‌شود اما به نظر می‌رسد که مجددا سیستم تشخیص چهره سه بعدی روی گوشی قرار می‌گیرد و خبری از صفحه نمایش پانچ نیست. هر چند که شاید میت 30 معمولی به چنین ترکیبی مجهز شود.تصاویر صفحه نمایش هواوی میت 30 پرو

اگر حفره وسط را برای اسیپکر زمان صحبت کردن با گوشی در نظر بگیریم، بقیه حفره‌ها با هواوی میت 20 پرو برابری می‌کند با این تفاوت که ناچ فعلی نازک‌تر است و میزان فضای کمتری را از صفحه نمایش اشغال می‌کند. البته هواوی برای این مساله نیز طرح صفحه نمایش لبه‌دار را روی گوشی پرچم دار هواوی به کار گرفته که می‌تواند میزان نسبت صفحه نمایش به بدنه را بیشتر هم بکند.

بر اساس این تصاویر لو رفته از میت 30 پرو ، می‌توان انتظار داشت که یک اسکنر اثرانگشت زیر صفحه نمایش در گوشی به کار گرفته شود، بنابراین کاربران می‌توانند بین تشخیص چهره سه بعدی و اسکنر اثرانگشت یکی را انتخاب کنند و با آن قفل گوشی را بازنمایند.

بر اساس این تصاویر، هیچ نوع فریم فلزی نیز دیده نمی‌شود تا صفحه نمایش را با بدنه هم‌تراز کند.بنابراین به‌احتمال‌قوی سیستم بدنه یکپارچه شیشه‌ای نیز روی گوشی جدید هواوی به کار گرفته شود، هر چند هنوز مکان‌یابی دکمه‌های گوشی در چنین سیستمی مشخص نشده است.

منبع: GSMARENA

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

زندگی آرزویی است که در زمان حال ، به داشتن آن فکر می کنیم. آرزوها را بزرگتر کنیم تا داشته هایمان بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

بهترین اپلیکیشن ها

لینک های مفید

برای دانلود دوره کامل هک حرفه ای موبایل ، کلیک کنید