گنج یاب یا طلا یاب ، چگونه گوشی خود را به یک گنج یاب تبدیل کنیم

اپلیکیشن گنج یاب

شاید شما هم در این فکر باشید که چطور می توان گوشی را به یک گنج یاب یا طلا یاب تبدیل کرد و از آن برای پیدا کردن اشیا قیمتی در مناطق مختلف استفاده کرد. در این مطلب اپلیکیشن های گنج یاب یا طلا یاب را معرفی می کنیم تا با نصب روی گوشی با دقت بسیار بالایی بتوانید اشیا قیمتی زیر زمین را پیدا کنید.

اپلیکیشن گنج یاب یا طلا یاب

2 دسته اپلیکیشن گوشی وجود دارد که به شما در فلز یابی یا طلا یابی کمک می کنند: برنامه هایی که روش های بیشتری برای شناسایی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، برنامه هایی که به شما نقشه می دهند یا حتی نقشه های قدیمی برای مکان های خاص یا آنهایی که به شما کمک می کنند مواردی را که پیدا کرده اید شناسایی کنید.
و دسته دوم آنهایی که به معنای واقعی کلمه می توانند گوشی شما را به یک فلزیاب ، گنج یاب یا طلا یاب کوچک تبدیل کنند. این اپلیکیشن ها زمانی که گوشی به یک ماده فلزی نزدیک می شود ، بوق می زند.

اپلیکیشن Coinoscope (برای شناسایی سکه ها)

اپلیکیشن گنج یاب

به هر حال ، اگر به دنبال یک ردیاب خوب و ارزان سکه هستید ، فیشر اف 22 انتخاب بسیار خوبی است!

یکی از بزرگترین معضلاتی که بیشتر علاقه مندان با آن روبرو هستند ، مسئله شناسایی یک سکه قدیمی یا جدید است! در واقع ، اگر انجمن های موجود را بررسی کنید ، بیشتر سوالات مربوط به شناسایی سکه هایی است که مشخص نیست اصلا مربوط به چه سال هایی هستند.

اپلیکیشن coinoscope به صورت رایگان قابل دانلود است و خریدهای درون برنامه ای دارد. تا حدودی به عنوان موتور جستجوی تصویری سکه تبلیغ می شود. متأسفانه ، این برنامه فقط برای اندروید در دسترس است! روند شناسایی بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دوربین تلفن خود را باز کرده و از سکه عکس بگیرید.

هنگامی که عکس را در Coinoscope آپلود کردید ، برنامه لیستی از سکه های مشابه دیگر را به شما نشان می دهد. سپس باید روی سکه ای کلیک کنید که به نظر می رسد شبیه سکه مشابه شما باشد. با این کار ، اطلاعات اضافی دریافت خواهید کرد که در مرورگر وب تلفن شما باز می شود. این برنامه به شما امکان می دهد این نتایج جستجو را ذخیره کنید و می توانید مجموعه عکس خود را از سکه هایی که پیدا کرده اید ، بسازید.

البته این اپلیکیشن برخلاف طلا یاب ها این یک برنامه ضروری برای هر جمع کننده سکه است.  این برنامه برای ارزیابی شباهت سکه ها از تکنیک های هوش مصنوعی استفاده می کند.

برخی از نکاتی که باید برای استفاده بهتر از این برنامه رعایت کنید عبارتند از:

  • قبل از اینکه عکس بگیرید سکه را در مرکز دوربین گوشی خود نگه دارید.
  • روی تصویر سکه ضربه بزنید تا خوب تمرکز شود.
  • از نوار لغزنده بزرگنمایی خود در تلفن برای افزایش یا کاهش اندازه تصویر سکه استفاده کنید.
  • اگر سکه مشابهی پیدا نکردید ، می توانید سعی کنید تصویر واضح تری از سکه خود بدست آورید. سعی کنید زاویه دوربین ، شرایط نوری را تغییر دهید یا وضوح تصویر را افزایش دهید.

دانلود اپلیکیشن coinoscope

اپلیکیشن فلزیاب ، فلزات زیرزمینی را پیدا کنید

یکی از مواردی که باید در مورد این سرگرمی از آن آگاه باشید این واقعیت است که استفاده از این برنامه در ایران غیر مجاز است! در بیشتر موارد حفر خطوط برق زیرزمینی یا حتی حفاری در این ناحیه غیرقانونی است! با این حال ، اگر مواظب نباشید ، ممکن است به طور تصادفی قسمتی از کابل های برق زیر زمینی را قطع کنید.

در حقیقت ،اپلیکیشن فلزیاب به شما امکان می دهد هر خط برق (سیم) را در فاصله حداکثر 5 اینچ (12 سانتی متر) تشخیص دهید. همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از سنسور میدان مغناطیسی تلفن هوشمند اندروید خود ، هر مورد فلز قیمتی را تشخیص دهید.

این برنامه به شما کمک می کند خطوط برق پنهان را پیدا کنید ، بنابراین شما را از مکان حفاری آگاه می کند و همچنین به شما کمک می کند تا بفهمید که آشکارساز واقعی چه سیگنالی غلط به شما می دهد و فقط فلز موجود در این خطوط برق را برمی دارد. با تجزیه و تحلیل میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط جریان موجود در خطوط برق AC کار می کند.

این برنامه دارای رتبه بندی و بررسی مناسب است!

دانلود اپلیکیشن فلزیاب اندروید

اپلیکیشن آشکارساز فلز (dexaTi)

گنج یاب

این برنامه توسط dexaTi انقلابی چشمگیر در صنعت فلزیابی ایجاد کرده است. در واقع ، این اپلیکیشن  از سنسور مغناطیسی استفاده می کند که به شما امکان می دهد هر ماده فلزی نزدیک خود را تعیین و پیدا کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تلفن همراه خود را به سادگی به یک دستگاه تشخیص فلز یا گنج یاب واقعی تبدیل کنید!

این برنامه باعث می شود تلفن شما قادر به تشخیص انواع مختلفی از فلزات گرانبها باشد! این کار با دنبال کردن دامنه های میدان مغناطیسی زمین ، که از 30 تا 60 میکروتولار است تعیین می شود. بنابراین این برنامه ، هر اندازه گیری دیگری را به عنوان نشانه ای از وجود فعالیت فلزی غیرمعمول تعیین می کند.

برای استفاده از آن ، باید اطمینان حاصل کنید که در نزدیکی هیچ تلویزیون ، رایانه یا هر وسیله الکترونیکی دیگری نیستید ، زیرا این امر باعث تداخل در خوانش سنسور مغناطیسی برنامه می شود. بنابراین ، این باعث می شود عملکرد ردیابی کمتر از حد معمول باشد.

دانلود اپلیکیشن آشکار ساز فلز dexaTi

اپلیکیشن گنج یاب smart tools

همانند اپلیکیشن برنامه قبلی ، گنج یاب Smart Tools یکی دیگر از برنامه های رایگان برای گوشی های اندرویدی است که در ترکیب با یک مغناطیس سنج سازگار کار می کند.این اپلیکیشن به بسیاری از طرفداران این سرگرمی اختصاص یافته و به شما کمک می کند تا میدان های مغناطیسی را به راحتی بررسی کنید. این برنامع دارای برخی از ویژگی ها و ابزارهای بسیار مفید است که می تواند به شما کمک کند حتی هنگامی که خارج از محل تشخیص فلز هستید بتوانید به راحتی فلز گرانبها ، مثل طلا را پیدا کنید

رتبه بندی این برنامه نیز بسیار بالا است ، به طوری که اکثر کاربران ادعا می کنند که این یک برنامه مناسب و معقول است وقتی از آن برای جستجوی مواردی مانند کلیدها و سایر موارد کوچک استفاده می کنید نیز عملکرد بسیار خوبی دارد

برخی ادعاها وجود دارد که می توان از این برنامه برای تشخیص شبح نیز استفاده کرد! اما همه ما می دانیم که این کاملاً درست نیست.

دانلود اپلیکیشن گنج یاب SMart tools

 اپلیکیشن طلایاب Ismart Detect

گنج یاب

این اپلیکیشن بسیار محبوب است و هم در فروشگاه گوگل پلی و هم در اپ استور اپل به صورت رایگان موجود است! بزرگترین مزیت این برنامه داشتن رابط کاربری درجه یک است که باعث می شود احساس کنید فلزیاب واقعی را در دستان خود دارید.

این اپلیکیشن دارای یک مکانیسم تشخیص خوب است که به شما امکان می دهد از قدرتهای گوشی تلفن هوشمند خود به روشی موثر استفاده کنید.به طور ایده آل برای باستان شناسان آماتور طراحی شده است ، به همین دلیل مناسب برای ردیابی یا طلا یابی است.

همچنین به شما این امکان را می دهد که یافته های خود را در زمینه برنامه خود ثبت کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از محل پیدا کردن عکس خود عکس بگیرید و آن را تحت نام مستندات عکس “در محل” ذخیره کنید.

عکسی که گرفته می شود مختصات GPS ، همراه با Datum (سیستم GPS) ، زمان و تاریخ عکسبرداری را به طور خودکار نشان می دهد و همچنین یک شماره شناسه منحصر به فرد به هر عکس اختصاص می دهد از جمله قرار دادن حروف اولیه خود بر روی هر عکسی که می گیرید.

دانلود اپلیکیشن طلایاب iSmart detect برای آیفون iOS

دانلود اپلیکیشن طلایاب iSmart detect برای اندروید

بهترین اپلیکیشن گنج یاب یا طلا یاب کدام است

برای این که بتوانید بهترین اپلیکیشن گنج یاب را روی گوشی خود نصب کنید ابتدا هر یک از برنامه های بالا را نصب کرده و روی یک طلا واقعی تست کنید تا ببینید کدام یک از برنامه ها بهترین میزان پاسخ را برای شما القا می کنند ، پس از آن می توانید به راحتی بهترین اپلیکیشن طلا و گنج یاب را برای خود انتخاب کرده تا گوشی هوشمند را به یک گنج یاب کامل تبدیل نمایید.

همچنین می توانید مطالب پیدا کردن دوربین های مدار بسته با گوشی هوشمند و بهترین وبسایت های خود آموز دنیا را از طریق این لینک ها مطالعه کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مقالات

راهنمای خرید

آموزش و ترفند

فروشگاه