تبلیغات

تک میز محلی است برای نمایش جدیدترین و برترین اخبار گوشی و لپتاپ و خودرو  دارای آمار بالای بازدید به عنوان یک پایگاه اینترنتی موفق در زمینه انتشار محتوای موضوعی تکنولوژی مطرح بوده و با توجه به پایین بودن هزینه تبلیغ در این سایت ، بهترین فرصت برای شرکت ها ، موسسات ، سایت ها و وبلاگ ها و همچنین فروشگاه های لوازم دیجیتال است که تبلیغات خود را در با مخاطبان ویژه خود به نمایش بگذارند.

تبلیغات بنری:

  • تبلیغات بنری باید در اندازه موردنظر طراحی شده باشد.
  • فرمت قابل قبول gif / jpg می باشد.
  • حداکثر حجم بنر ها 100 کیلو بایت می تواند باشد.
 قوانین سایت:

– از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

– مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت و اطمینان از زمینه فعالیت آگهی دهنده نخواهد داشت.

– هزینه پرداخت شده جهت نمایش تبلیغات در سایت در صورت لغو توسط سفارش دهنده غیر قابل بازگشت خواهد بود.

– در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

تعرفه تبلیغات

جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات مشاوره در مورد درج تبلیغات و نحوه نمایش تبلیغات می توانید از طریق آدرس ایمیل سایت idinads@gmail.com با ما در ارتباط باشید. یا با شماره تماس 09383749501 (ایزدی) از طریق اس ام اس، واتساپ ، تلگرام و یا تماس مستقیم تلفنی ، در تماس باشید.

آخرین مقالات هفته

آموزش و ترفند

جدیدترین نظرات

آمار بازدید